Duchy w szkole felix net i nika

Pobierz

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.Jest istotnym bohaterem jedynie w pierwszym tomie.. Mówi, że jej matka zmarła.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie to miejscowa szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika, zaś jej dyrektorem jest mgr inż. Juliusz Stokrotka.. Architektem budynku był Jan Knipszyc który wspominany jest w 4 części.Bolesław Łysy - stary plastikowy szkielet ze strychu Gimnazjum im.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Seria "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika jest mocno osadzona w polskich realiach, bohaterowie - uczniowie gimnazjum - mówią aktualnym, "młodym" językiem, a w kolejnych ich przygodach pojawiają się nie tylko staroświeckie duchy, ale także nowoczesny program sztucznej inteligencji i zwariowane wynalazki.. Dyrektorem gimnazjum jest mgr inż. Juliusz Stokrotka.Nika - Imię dziewczyny z paczki trojga przyjaciół., Manfred - Nazwa programu stworzonego przez Neta., Felix - Kto z przyjaciół miał psa Cabana?, Lusia - Imię babci Felixa., mężczyzna - Gdy przyjaciele zobaczyli duchy, były to 2 kobiety i 1., Juliusz - Imię dyrektora szkoły., Marcel - Jak miał na imię wyższy rudy chłopiec z krzywymi zębami?, wynalazca - Kim był z zawodu .Występuje w niej trójka nastolatków, która dopiero co, rozpoczęła naukę w gimnazjum..

W dzień 31. października zjawy wywołały poruszenie w szkole.

Książkę czyta się bardzo przyjemnie.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Net przygotował robota, który miał spenetrować strych.. Nikt na szczęście nie wie, że Felix, Net i Nika są wspaniałymi detektywami.Start studying Felix , Net i Nika.. Odkrywają podczas całego roku szkolnego bardo wiele tajemnic swojej szkoły, swoich kolegów i koleżanek, ale także i swoich nauczycieli.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Felix został zmuszony go wynieść w inne miejsce przez Nikę, która bała się szkieletu.Kiedy dziewczyna, bojąc się, że remont szkoły .Gimnazjum nr 13 im.. Felix, Net i Nika idą do dyrektora szkoły, ale on nie chce słyszeć o duchu.. Dyrektor szkoły nazywał się Stokrotka.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Duchy okazały się prawdą.. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.W półmroku, w miejscu, gdzie dwie minuty temu był szkielet, teraz stał tylko pusty stojak.. Opowiada ona o przygodach trójki przyjaciół w "nowym świecie" - gimnazjum.. Po śmierci Knipszyca przeją jego plany inny architekt.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

próbują rozbić gang przestępców, uporać się z tyranią i duchami w szkole.

Jej bohaterowie: Felix Net i Nika poznali się w niecodziennych okolicznościach, tj. gdy zgubili się w nowej szkole.. W jednym pytaniu jest błąd ponieważ Stefan Kuszmiński był też pilotem to było powiedziane w książce.Pierwszy tom bestsellerowej serii.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziGimnazjum nr 13 im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Podczas wycieczki w góry, gdy Felix i Net wymykają się, aby poszukać Niki, donosi na nich nauczycielom.. Odwiedzili wróżkę.. Obligowała do tego sama lektura - "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", która wybiega w przyszłość, zachwyca wynalazkami oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami.. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj.. Tylko ostatnie prześlij na maila.. Architektem budynku był Jan Knipszyc.. Nika, Felix i Net pojechali z rodzicami na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Znajdował się w pomieszczeniu, w którym bohaterowie urządzili sobie Kwaterę Główną.. Gimnazjum nr 13 im.. Rozwiąż krzyżówkę, a następnie wykonaj kolejne polecenia w zeszycie: (nie musisz przerysowywać krzyżówki do zeszytu, wpisz tylko hasło ) 1.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

A na twarzy Niki chłopcy zauważyli jakieś siniaki po dniu jej nieobecności w szkole.

Trójka warszawskich gimnazjalistów rozpracowuje gang znikających złodziei.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Tym razem podsumowanie wiadomości po omówieniu lektury na języku polskim w klasie VIa wyglądało zupełnie inaczej.. Udaje im się .Seria "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika jest mocno osadzona w polskich realiach, bohaterowie - uczniowie gimnazjum - mówią aktualnym, "młodym" językiem, a w kolejnych ich przygodach pojawiają się nie tylko staroświeckie duchy, ale także nowoczesny program sztucznej inteligencji i zwariowane wynalazki.. Na szkolnym korytarzu pojawia się kolejny, przed którym ucieka .Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. "Kolega" Felixa, Neta i Niki.. Net napisał list do Prezydenta Polski.. Jak pokazują zamieszczone zdjęcia, uczniowie klasy VIa pomysłowością i kreatywnością .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika rozwiązują kolejne zagadki, podróżują w czasie .Temat: Jedna powieść wiele gatunków - " Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Poczuł, że Net szarpie go za rękaw i też się odwrócił.Nika, Felix i Net zobaczyli na strychu trzy duchy.

Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. - Nie rozumiem tego… - powiedział Felix, patrząc na stojak.. Wbrew pozorom, to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!Książka autorstwa Rafała Kosika pt.: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", jest pierwszą książką z serii przygód niezwykłych nastolatków.. Nika zaprasza przyjaciół do domu.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.. Babcia Feliksa uczestniczyła w Powstaniu Warszawskim.. Dla chętnych:Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Wykonaj wskazane zadania w zeszycie.. Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i … nastoletnich uczuciach.. Poinformowała ich m.in. o tym, że przed Wielkanocą wydarzy się coś strasznego.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Niezidentyfikowany obiekt latający Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.. Poznaj bohaterów przezabawnej, bestsellerowej serii literatury młodzieżowej - sięgnij po książkę "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" autorstwa Rafała Kosika.. Szukają książek o duchach.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Pierwsze dni w nowej szkole, Zdemaskowanie przez szkolnych rozrabiaków, duchy w szkole i baza na strychu, wrak samolotu, Wycieczka do zamku na kociej skale, Święta Bożego Narodzenia, Ferie w zakopanem, UFO i odkrycie projektu taty felixa, na 50 piętrze silver tower, Odzyskanie zeszytu profesora kuszmińskiego , starcie z Mortenem, transmisja z Marsa, Wręczenie nagród bohaterom.Zdjęcie randomowej szkoły które wstawiamy zamiast tej.. Felix, Net i Nika rozwiązują kolejne zagadki, podróżują w czasie .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Tytułowi bohaterowi przeżywają niezwykłe rzeczy, m. in.. W przeciwieństwie do nich, mieszka bardzo skromnie.. W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Przyjaciele przekonują się, że to prawda..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt