Dni tygodnia po francusku test

Pobierz

Poproszę o dni tygodnia wraz z ich …Kurs Języka Francuskiego Dla Początkujących !W czternastym odcinku kursu języka francuskiego dla początkujących poznamy nazwy dni tygodnia i opowiemy sobie j.Nauka francuskiego = Dni tygodnia.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Angielski.. le midi - południe.. Brakuje odpowiedzi.Tłumaczenie 7 dni tygodnia.. Podczas dzisiejszej lekcji poznasz nazewnictwo miesięcy i pór roku w języku …Dni tygodnia po angielsku: Tuesday Trzeci dzień tygodnia, nazwa pochodzi od staroangielskiego tiwesdæg , gdzie Tiwaz (lub Tiw) to bóg nieba w germańskiej … Rozpocznij test.. Dzień rozpoczynający tydzień to poniedziałek - lundi.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Witaj w drugim rozdziale kursu podstaw językowych.. Przydaja one …Dni tygodnia dla początkujących.. Nauka francuskiego od podstaw.- Jakie są dni tygodnia?. Osadź.. Chcąc powiedzieć w poniedziałek, wtorek itd.. Up …1000 najważniejszych rzeczowników po francusku; Francuski B1; 500 najważniejszych czasowników po francusku; 300 najważniejszych określeń po francusku; …Plik dni tygodnia po francusku z rodzajnikami.txt na koncie użytkownika thevisualparadox • Data dodania: 28 mar 2016Dni tygodnia.. poniedziałek - lundi.. wg Jakub252Quiz - Dni tygodnia po francusku :) GnI++!. Jakiś czas temu poznaliśmy już dni tygodnia, teraz nadszedł czas na pory dnia..

Dni tygodnia po francusku.

Więcej .Plik test ze znajomości dni tygodnia.docx na koncie użytkownika alicja2106 • folder sprawdziany dla klas I -III • Data dodania: 20 maj 2012tygodnia & miesiace; Dni tygodnia & miesiace, test z jezyka angielskiego.. wtorek mardi Zgłoś błąd.. Przygotowana przez nas lekcja przedstawia dni tygodnia, miesiące i pory roku po francusku w wyjątkowo …Super!. zapytał (a) 19.11.2012 o 00:55: Proszę czekać.. 1. poniedziałek lundi Zgłoś błąd.. w języku francuskim używamy samego dnia …Prosty, normalny test sprawdzający czy ktoś się nauczył dni tygodnia w języku angielskim.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż …Lista pytańFrancuski - pory roku i dni tygodnia.. le soir …Quizlet is a lightning fast way to learn vocabulary.Opis testu: Nazwy dni tygodnia podane po polsku.. Jak jest po francusku Poniedziałek : vendredi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Udostępnij Udostępnij wg Kinga015.. środa …Dni tygodnia po francusku - ucz się z Fiszkoteką!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test ze znajomości siedmiu dni tygodnia w j. francuskim Zawiera 7 pytań..

Pory roku po francusku.

Dzisiaj zajmiemy się dniami tygodnia w języku francuskim.. Edytuj elementy.. Tydzien dzieci mial siedmioro, naucz sie z nami, jak je nazywac.. Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań 30/30.. Test dla początkujących z francuskiegoRozpoznasz dni tygodnia po francusku?. wtorek - mardi.. Liczba pytań: 7 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 989 razy Średnia ocena: 4,67 (3 oceny) …Nazwy dni tygodnia, jak również tydzień, w języku polskim, podobnie jak w większości języków słowiańskich, wywodzą się z czasów początków chrystianizacji Słowian przez …Miesiące i pory roku po francusku .. Tydzień - la semaine, dzień - journée.. Jak dla mnie ćwiczenie mogłoby być dłuższe, tak aby więcej razy powtórzyć …Dni tygodnia po angielsku.. l'après-midi - popołudnie.. Przetłumacz na angielski.. Quel jour sommes-nous aujourd'hui ?Egzamin - Plac (260) Egzamin - Teoria (930) Inne (2908) Karta Rowerowa i Motorowerowa (4076) Ośrodki Egzaminacyjne (323) .. Pamiętaj, że dni tygodnia nie pisze się wielką literą.. un jour - dzieńune semaine - tydzieńun mois - miesiącun an - rokun matin - ranoun soir - wieczórle lundi, le mardiLiczba wyników dla zapytania 'po francusku dni tygodnia': 10000+ dni tygodnia po Angielsku Połącz w pary.. środa …Dni tygodnia po francusku - słówka z wymową, słowniczek obrazkowy dla dzieci, ćwiczenia online i do wydruku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt