Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań in the music

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. Zobacz odpowiedź.. Zaloguj się, by dodać komentarz.. My brother (zbiera) _____ old coins for years.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zobacz odpowiedź.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie 4 elementów.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. (trochę jedzenia ) 2.. Zadanie 16 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Na przykład, jeśli uczeń z języka angielskiego uzyskał 80% punktów.. 3.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznej gramatycznie poprawne zdania.. 3. what time ( zwykle jecie ) lunch ?TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 7.. 8 My grandparents (podróżują za granicę) _____________ every summer.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

Zaloguj się, by dodać komentarz.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. (Czy ona lubi) music?Opublikowany in category Język angielski, 06.10.2020 >> Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawnie.. Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. These trousers (nie pasują na mnie).. 2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i dramatycznie poprawne zdania.. 1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____ 2.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski .. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie sześć wyrazów.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.. 10 Fragmenty zdań podane w nawiasach przetłumacz na język angielski, tak aby powstały poprawne zdania.Przetłumacz na angielski fragmenty w nawiasach.. Show all questions (Mojej mamie nie podobają się) ..

4.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

2.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów 1.. (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. ( Czy jest jakas restauracja) _____ near the cinema ?. Zobacz odpowiedź.. 1.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne wypowiedzi.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 4 wyrazy.PROSZĘ O POMOC DAM NAJPrzetłumacz fragmenty zdań podane w języku polski na język angielski tak, aby powstały logiczne i poprawne zdania..

verified.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt