Napisz charakterystykę osoby którą podziwiasz

Pobierz

Posiadał wiele zalet, których nie jestem w stanie wymienić i umieścić w mojej pracy.Osoba, o której chcę napisać, odegrała pewną rolę w moim życiu zawodowym i prywatnym.. Co ciekawe nie jest to postać fikcyjna, lecz autentyczna.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: o kim mogę napisać charakterystykę osoba ktorą podziwiamJak napisać charakterystykę .. Pierwszym z nich jest Jan Paweł II.. OCENA POSTACI [ np. podziwiam go, jestem pełna uznania dla., wzbudziła moją sympatię, zaprzyjaźniłam się z ., pragnę go naśladować, .Moja mama również jest dla mnie autorytetem, chce dla mnie i rodzeństwa jak najlepiej.. Jest odważna, ponieważ nie boi się wyrazić własnego zdania.. Scrooge całe życie usiłował zdobyć szacunek ludzi bogatych i wpływowych.. Pozdrawiam.Lud, który początkowo z zaciekawieniem oglądał igrzyska, zaczyna podziwiać potęgę chrześcijańskiego Boga, w imię którego tłumy giną szlachetną, pełną godności śmiercią.. Jest także odpowiedzialna, gdyż zawsze wywiązuje się z poleconych jej obowiązków.. Chilon namawia Nerona, aby opuścił Rzym, gdyż Rzymianie nazywają chrześcijan niewinnymi i ich gniew zwraca się znów przeciw władcy.Charakterystyka mojej mamy scharakteryzuj swoją mamę napisz charakterystykę swojej mamy moja mama charakterystyka napisz charakterystykę własnej mamy Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Przydatność 50% Napisz list do osoby starszej, w którym określisz swój stosunek do zjawiska, jakim jest pogoń za modą (w oparciu o "Żonę modną")..

I takie osoby podziwiam.

Podziwiam za to jaka jest.. Codziennie ma dla każdego dobre słowo i zawsze ma sposób na wszystko.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. piszcie 1 ocena .. Wymyśl i napisz opowiadanie twórcze rozpoczynające się od zdania: .. Gdybym miała powiedzieć jaka chcę być w przyszłości, na pewno ona byłaby dla mnie wzorem.. Dała mi szansę, uwierzyła w moje siły i możliwości oraz… zainspirowała do obecnej ścieżki kariery.. To, co imponuje mi także w zachowaniu .Charakterystyka starego Santiago; Charakterystyka Zośki z powieści "Kamienie na szaniec" "Gdziem nie był, com nie cierpiał" - historia życia .. Maciej Ogorzałka - charakterystyka bohatera.. Charakterystyka to forma wypowiedzi ustnej lub pisemnej, która ma na celu przedstawienie cech zewnętrznych i wewnętrznych postaci rzeczywistej, literackiej lub fikcyjnej.. Ewa jest moją najlepszą przyjaciółką, na której można polegać i powierzyć każdą tajemnicę.Przykładowa charakterystyka bliskiej ci osoby-przykład.. Mimo moich błędów zawsze jest w stanie mi wybaczyć.. Analizie podlega nie tylko zewnętrzny wygląd prezentowanej osoby (jak w wypadku opisu postaci), lecz również jej sposób zachowania, charakter, intelekt, styl życia i wyznawane poglądy.Uważam, że Ewa jest osobą sympatyczną i miłą..

Osoba, którą podziwiam.

Podziwiam osoby,które umieją myśleć z wyprzedzeniem,czy to da się wytrenować czy tą zdolność ma się od urodzenia?. Takie, które mają swój cel, potrafią się poświęcić dla najbliższych.. Tata-pracuje ciężko, niekiedy nawet pozwala zbrukać swoje dobre imię, tylko po to by mógł nam zapewnić dostatnie życie.. Dziękuję bardzo za ostatni list, który od Pani otrzymałem.. Jednak na własnym pogrzebie, na który wziął go Duch, nie widzi ani jednego z nich.31.03.2020r.. 2009-11-08 17:52:29Charakterystyka musi być przede wszystkim ciekawa - powinna umożliwiać odbiorcy żywe i plastyczne wyobrażenie sobie opisywanej osoby.. 2011-02-28 20:46:44; Podziwiam osoby które chodzą do 6 klasy i nie mają zagrożenia zgadzasz się ze mną?. Dawno już nie mieliśmy okazji spotkać się i porozmawiać, dlatego list ten był dla mnie miłą niespodzianką.Charakterystyka wybranego bohatera literackiego (którego wyjątkowo cenie lub nie lubię).. Każda charakterystyka musi składać się z kilku stałych elementów: Przedstawienie bohatera Kim jest, czym się zajmuje, skąd pochodzi - w zależności od osoby, którą wybierzesz - czy to będzie piosenkarz, czy może pisarka - troszkę inaczej będzie wyglądało to przedstawienie.. Zjawa zabiera Scrooge'a w przyszłość..

Temat: Jak napisać charakterystykę ?

2012-06-24 20:21:21; Napisz charakterystykę, wybranej postaci literackiej, dowodząc, że warto ją ukazać w teatrze lub w filmie.. Charakterystyka mieszkańca bezludnej wyspy - Robinso.. Nazywam się Marcin Borowicz - próba autocharakteryst.. Charakterystyka Jana .Zadanie: napisz po angielsku osoba ,którą podziwiam charakterystyka postaci jan paweł ii Rozwiązanie: 16 października 1978 roku o godzinie 18 44 wszystkie odbiorniki radiowe i telewizyjneJednak to nie koniec czarodziejskich przygód.. Aby napisać taki tekst, musisz zacząć od przemyślenia, jakie skojarzenia budzi w tobie ta osoba - mogą one być różne: żywą osobę możesz lubić albo nie lubić, bohater literacki może być .a) mama - dla nauczycielek, które nie są starymi, zgrzybiałymi pannami Osobą, którą podziwiam najbardziej jest moja mama.. Jego cechy charakteru zawsze wszystkich zadziwiały.. Zawsze udziela mi dobrych rad i ratuje mnie z opresji.. Postać literacka, którą zawsze darzyłam dużą sympatią, a nawet mogę powiedzieć- ceniłam i podziwiałam, to Mały Książe Antoine'a De Saint-Exupery.Opis osoby.. Osobą, do której mam ogromny sentyment i szacunek jest Piotr Dobry, ówczesny redaktor naczelny magazynu BLEK.W poniższej pracy opiszę jednak tego, którego najbardziej podziwiam i który wywarł na mnie największe wrażenie..

Wygląd zewnętrznyMoja mama to osoba, którą naprawdę podziwiam.

Zjawia się Duch Przyszłych Wigilii, postać najbardziej milcząca i tajemnicza.. Zadanie 1 Przypomnij sobie informacje na temat tworzenia charakterystyki postaci.Pomogą Ci w tym poniższe notatki: Charakterystyka to forma wypowiedzi ustnej lub pisemnej, która ma na celu przedstawienie cech zewnętrznych i wewnętrznych postaci rzeczywistej, literackiej lub fikcyjnej.Charakterystyka bez tajemnic..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt