Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia metanu od etenu

Pobierz

Podaj obserwacje i wnioski.. Nazwij produkty reakcji.. Aby odróżnić etan od etenu trzeba dodać do każdego z nich wodę bromową bez żadnych warunków.. odczynniki, sprzęt, sposób wykonania doświadczenia i podaj przewidywane …Odpowiedzi (1) FideleQ.. RZĄD A W każdym zadaniu należy wskazać jedną poprawną odpowiedź.1.Wymień 4 konsekfencje wzrostu średniej temperatury powietrza przy powierzchni ziemi 2.trzy przykłady działań jakie należy podjąć w celu ograniczenia emisji gazów …Profile @milpl - Beginner, Answers 166, questions 5, Followers 0 Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania …Zaprojektuj i opisz doświadczenie, służące do odróżnienia metanu od etynu.. Wypisz potrzebne.. Zrobienie jednego testu = zgłoszenie.1.. W probówce z etanem po dodaniu wody bromowej …Do doświadczenia potrzebne będą nam dwię probówki, Manganian(VII) Potasu lub woda bromowa(polecam to drugie łatwiejsze)(załóżmy że mamy już eten i metan w …Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia metanu od etenu.. Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania doświadczenia i podaj przewidywane …etan: jego wzór to-C2H6 (wzór ogólny alkanów to CnH2n+2 ) a eten: wzór ogólny alkEnów to: CnH2n no i podstawiany do wzóru i wychodzi ze eten to: C2H4 i cała filozofia:DZadanie dla chętnych: Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia metanu od etenu..

- MidBrainartZaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia metanu od etenu.

Część pierwsza zawiera 10 zadań testowych (każde za 1 punkt).. Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania …Ułóż równanie reakcji całkowitego spalania etenu.. Wypisz …Zaprojektuj i opisz wydarzenie służące do odróżnienia Etanu od Etynu .. Zaprojektuj i opisz wydarzenie służące do odróżnienia Etanu od Etynu.Zaprojektuj i opisz doświadczenie, służące do odróżnienia metanu od etynu.. Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia kwasu stearynowego od …Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia metanu od etenu.. Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania doświadczenia i podaj przewidywane …Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia tłuszczu ciekłego od oleju mineralnego.. Podaj obserwacje i wnioski.. Question from @Saramydlak - Gimnazjum - ChemiaZaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia kwasu stearynowego.. Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania doświadczenia i podaj …Zaprojektuj i opisz doświadczenie, słuzące do odróżnienia metanu od etynu.. Podaj obserwacje i wnioski.Metan i eten przechowywane tymczasowo w próbówkach wprowadzamy do r-r(roztworu)KMnO₄(nadmanganianu potasu) bądź wody bromowej..

Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżniania kwasu stearynowego od kwasu oleinowego.

doświadczenie służące do odróżnienia metanu od …Zasady są proste - Zadania z gwiazdką są nieobowiązkowa, za je zrobienie jest Naj.. Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania doświadczenia i …Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia metanu od etenu.. Wypisz potrzebne odczynniki, sprzęt, sposób wykonania i podaj przewidywane …Zaprojektuj i opisz doświadczenie służące do odróżnienia tkaniny wełnianej od bawełnianej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt