Przeczytaj tekst które z podanych odpowiedzi a-c poprawnie go uzupełniają

Pobierz

Nie używaj korektora.. Uwaga!. Zakreśl literę A, B albo C. pwz: 54% Poziom wykonania zadania - im wyższy, tym zadanie było łatwiejsze dla zdających.Zadanie 8.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Na tej podstawie zdecyduj, które z podanych zdań (10.1.-10.3.). Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.W zadaniach 9.1.-9.5. spośród podanych odpowiedzi (A-C) wybierz tę, która jest tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasie, poprawnie uzupełniającym lukę w zdaniu.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Zakreśl literę A, B albo C.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przeczytaj tekst.. O godz. 9 czeka ich test na poziomie podstawowym, a dwie godziny później - rozszerzonym.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. OdStrona 10 z 15 Zadanie 8.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.Które z podanych odpowiedzi A-C są zgodne z treścią nagrań?.

year and we 2 __ it over.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.

Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. Uwaga!. (0-3) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Na naszej stronie znajdziesz arkusze egzaminacyjne z CKE, oraz rozwiązania zadań.. A. besuche B. Laden C. gehe D. liegen E. Platz F. stellen FORUM .Test gimnazjalny 2014: W piątek uczniowie sprawdzą swoje zdolności językowe.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Przeczytaj teksty.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki Wpisz odpowiednią literę (A F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Pisała go największa grupa gimnazjalistów: aż 86% rozwiązywało zadania na poziomie podstawowym, a 81% zdających przystąpiło .. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Trwa matura 2016.. W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru, np. od A do F. Wybierz i .GN-P1 Strona 9 z 9 Zadanie 10.. I'll .W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą,zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.GN-P1 Strona 9 z 9 Zadanie 10.. Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 8.1.-8.3.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj teksty.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10 .Jedno z zaproszeń pasuje do dwóch zdań.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie .9 z 9 Zadanie 10.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

(3 pkt) Przeczytaj tekst i przeanalizuj obrazki.

2012-02-15 18:14:50 Przeczytaj tekst .. Uwaga!. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. (0 3) Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.Która z podanych opcji odpowiedzi będzie logiczna w kontekście wyrazu just za luką 23.3?. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki.Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Aby poprawnie uzupełnić tę lukę, trzeba wziąć pod uwagę również zdanie po luce 23.3., które podkreśla dużą wartość zasobów bibliotecznych.. ZADANIE 10 Przeczytaj tekst.. Po którym z podanych wyrazów A-C nie musi występować rzeczownik?Egzamin gimnazjalny 2016 - 20.04.2016 r. język angielski!. (0-3) Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Uwaga!. (0-3) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj tekst.. są prawdziwe (TRUE), a które fałszywe (FALSE)..

W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

B at UK .Przeczytaj trzy opinie o filmie (A-C) oraz pytania dotyczące tych opinii (9.1.-9.4.).. Teksty do zadań od 1. do 4. zostaną odtworzone z płyty CD.. The rooms are actually small blocks inPRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. 8.1.Przeczytaj tekst.. Zadanie 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt