Posłuchaj nagrania ponownie i odpowiedz na pytania

Pobierz

3 What colour is Ted's …Posłuchaj nagrania i wpisz nazwy przedmiotów szkolnych do planu lekcji 2015-01-07 16:13:57 Przeczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania Jezyk angielski …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …3 6 Uzupełnij słowa.. Posłuchaj ponownie nagrania (.). - Zadanie 2: Repetytorium …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 3/38 Posłuchaj nagrania i odpowiedzna pytania.1 What is she doing today?2 What is she doing tomorrow?3 Which…Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. What kind of film …Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. 2 I was making a 3 T 3 T minutes later I …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybrani uczniowie - czytanie tekstów na głos.. Odpowiedz na pytania nauczyciela - Kto jest bohaterem historyjki?. NA DZISIEJSZEJ LEKCJI sprawdzisz co pamiętasz z rozdziału 5 "Animal Zone" Cel: Przypominam sobie słownictwo z …Posłuchaj nagrania (nagranie adverbs 1) i powtórz poniższe słowa.. Zadanie 10 strona 56 (podręcznik).. Nie bój sie, mamo - Ada dodafa mamie otuchy..

11 Posłuchaj nagrania ponownie i odpowiedz na pytania.

Spróbuj przypomnied sobie ich znaczenie.. What …3 Spójrz na zdjęcia trzech obiektów.. - Dam …DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Jak myślisz, o czym jest ta historia?. 4 In the story, what do the …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2011-09-25 22:29:21; Niemiecki V …Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania 1 What is man's problem?. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi .Następnie napisz właściwy dialog .Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie: .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.Odpowiedz na pytania.. 3.Odpowiedz na pytania nauczyciela.. Posłuchaj ponownie i odpowiedz na pytania nauczyciela do każdego obrazka.. 2015-03-29 18:06:24; Odpowiedz na pytania niemiecki klasa 1 gimnazjum?. Nie oceniaj się zbyt surowo!. Jeśli niektórych nie znasz, znajdziesz je na koocu … Posłuchaj ponownie nagrania i …Na koniec raz jeszcze posłuchaj nagrania i porównaj swoją wymowę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Does Ryan know …DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

Posłuchaj nagrania 6 ponownie i sprawdź swoje odpowiedzi.

5 napisz …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?. How can you ride round …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. Posłuchaj …Szkoła Podstawowa 7 w Poznaniu Drogi Uczniu klasy 1!. IdŽ sobie — odpedzafa go, jednak kolor czerwony na sukience przyciqga} uparciucha jak magnes.. Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie 'What colour is Minnie's dress?'. Wariant …Przeczytaj na głos, posłuchaj jeszcze raz nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Proszę o przesłanie mi …1/92 Odpowiedz na pytanie 2 i 3.. Oceń swoją odpowiedź i zakończ ćwiczenie.. 3/92 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.Posłuchaj nagrania 1.56 i śledź tekst wzrokiem Posłuchaj ponownie i odpowiedz na pytania nauczyciela.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Odpowiedz na pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt