Opowiadanie o wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym

Pobierz

Często pomagałam w domu i odwiedzałam przyjaciół.. Są nieziemsko śliczne.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Całe dnie tańczyliśmy .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jidysz - dialekt niemiecki Gramatyka języka niemieckiego.Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. Społeczność.. Opis wakacji angielski.Przykłady użycia - "opowiadać o" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Potem poszłam do szkoły.. Niemiecki język potoczny.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. — Przeczytaj też wpisy o czasie przeszłym Perfekt: Czas przeszły Perfekt w .czy ktoś mógł by mi poprawić wypracowanie o wakacjach jest przetłumaczona w translate ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku ''Wakacje W tym roku spędziłem miło i wesoło, pierwsze dwa tygodnie wakacji spędziłem u babci, a później .Zdania po niemiecku w czasie przeszłym perfekt o wakacjach.. Polish Basil Jones: Ale tak naprawdę to zaczniemy opowiadać o tej ewolucji od hieny.Przykłady użycia - "opowiadać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opis wakacji po niemiecku - wzór.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Maja i Ania mają 16 lat.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Bardzo ważne!. Z góry dziękuję .. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Może być jaka kolwiek gwiazda, ale musi być muzyczna!Z góry dziękuję i jak odpiweisz to należy Ci .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Moje ostatnie wakacje były najlepszymi do tej pory (najlepszymi w moim życiu) ponieważ spędziłam cały ten czas z moją rodziną i 2 najlepszy koleżankami nad polskim morzem w Sopocie.. Jechaliśmy do tego pięknego miasta samochodem.. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Poznałam dużo nowych ludzi.Opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym?

Szczególnie w języku mówionym.. Codziennie grałam w siatkówkę z moim bratem.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Zum Frhstck habe ich Sandwick gegessen.opowiadanie w czasie przeszłym perfekt po niemiecku OBOJĘTNIE NA JAKI TEMAT MOŻE BYĆ OPOWIADANIE Z WAKACJI,DZIEŃ W PRACY Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO WAŻNE PROSZĘ:) pakos17 29.02.2012Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielskiJak mineły mi wakacje - opowiadanie.. 04 kwi 2015. jak napisacpotrzebuje na dzisiaj opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Po południu .Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Mieszkaliśmy we wspaniałym hotelu niedaleko morza.Opublikowano w Czasy przeszłe w języku niemieckim.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opowiadanie o moich wakacjach !. Polish Basil Jones: Ale tak naprawdę to zaczniemy opowiadać o tej ewolucji od hieny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Pola, Choroby po niemiecku.. wir .FACEBOOK----- ----- wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty..

Popularne drzewa po niemiecku.

Potrzebuję przetłumaczenia opowiadania o wakacjach w czasie przeszłym po niemiecku .. Język niemiecki.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Wakacje spędziłam bardzo fajnie.. ogolnie spedzilam je w domu chodzac na basem i spotykajac sie ze znajomymi reszte mozna wymyslec !. Gdy wróciłyśmy do domu babcia czekała na nas, ale postanowiłyśmy nic nie mówić jej o .Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland .. Logowanie.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Itd.Napisać w zeszycie wywiad z wybranym sławnym twórcą po niemiecku.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę.. Wir haben uns für Australien entschieden.Proszę o napisanie 4 zdań o wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym Prateritum / Imperfekt.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. O 14:25 pojechałem do domu.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Klasa: I, II lub III gimnazjum Pomoce dydaktyczne: kserokopie ze słownictwem, kreda, tablica Forma pracy: plenum, praca w parach, w grupie, praca indywidualna Cele: - kształcenie umiejętności opowiadania o tym, jak i z kim spędziło się ostatnie wakacje; jaka była pogoda w czasie wakacji i czy jestem zadowolony z wakacji - utrwalenie i poszerzenie słownictwa związanego ze spędzaniem .Plany na wakacje - opowiadanie..

Torebka po niemiecku.

Grzyby po niemiecku.. Moje wakacje spędziłam nad morzem na obozie tanecznym .Byłam we Władysławowie przez 14 dni .. Niemiecki.Napisz opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów) .. Jakiś czas temu byłam na wsi.. Świetnie się bawiłam .. Tworząc opowiadanie o wakacjach możemy posłużyć się zarówno czasem teraźniejszym - "Im Sommer fahre ich…" lub czasem przyszłym Futur I "Im Sommer werde ich…" Dla przypomnienia czasownik posiłkowy werden odmienia się w następujący sposób: ich werde.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.. O 23 poszedłem spać.. Komentarze (2) piotrek131617.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Wieczorem grałem na komputerze i czytałem książkę.. Zjadłam śniadanie.. Po niemiecku, kilka zdań.. Oprócz tanca chodzilismy na plaże .Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Morze było spokojne i zimne.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Bardzo się cieszyłam, że mogłam spędzić trochę czasu z moją kuzynką i babcią.. TŁUMACZENIE: Wstałam o 6. .. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt