Streszczenie felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi lekturek

Pobierz

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Udostępnij.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Streszczenie lektury Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Kamienie na szaniec.. Wtedy jej oczom ukazali się trzej mężczyźni w niebiesko-szarych kombinezonach.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Posted in Streszczenia Tagged felix net i nika, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie, rafal kosik Pamiętnik z powstania warszawskiegoLekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.. Rozdział 2.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Tekst całego streszczenia znajdziesz na: Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Inny świat.. Nie lubi swojego imienia.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

Rozwiąż test!Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Kamizelka.. Prolog Nieznani ludzie schowali się w banku.. 3786 osób lubi to.. Skomentuj.. 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Katarynka.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. .Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Po jego zamknięciu, pani Lucynka zabrała się za sprzątanie placówki.. Skomentuj.. Udostępnij.. Filmiki ze streszczeniami lektur.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zawiera nieodpowiednie treści?. 83% Recenzja filmu ''Katyń'' Andrzeja Wajdy.. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .lekturek.pl..

0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychlekturek.pl.

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Jądro ciemności.. Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. 2009-05-31 13:23:27Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńTest z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Prolog Nieznani ludzie schowali się w banku.

Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Jej pierwsze wydanie ukazało się w 2004 roku.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Streszczenie Autorem książki jest Rafał Kosik.. .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Udostępnij.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Quiz w Poczekalni.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Folwark zwierzęcy.. Jej pierwsze wydanie ukazało się w 2004 roku.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 71% Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie..

Po jego zamknięciu ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 3.

"Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" emotki_123 1 miesiąc temu.. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Streszczenie Autorem książki jest Rafał Kosik.. <

wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt