Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Jak ma na imię pies Felix'a?Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Nika miała.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Część 2.. Część 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

rude włosy.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij.. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. chomik8.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Niewidzialnych Ludzi występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii Gang Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD.Pierwszy dzień w szkole.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Zapraszamy do zabawy!Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?. autor Serwinskaw.. Udostępnij.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"..

... Test książki Felix Net i nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Kviz.

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test składa się z 12 pytań.. Przyjaciele wyjechali .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Udostępnij.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Społeczność .. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Opowiadania 8 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Skomentuj.. Czy dopasujesz aukcję WOŚP do celebrytów?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 16 .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda .. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Strona główna;Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC Ruletka"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Możecie za.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Autorem książki jest Rafał Kosik.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 3.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Witaj na stronie Quizz.pl.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt