W nawiedzonym domu indianin joe nie znalazł tomka i hucka ponieważ

Pobierz

Kto w żeczywistości zabił człowieka 8.Co znaleźli chłopcy w nawiedzonym domu 9.Jak zemścili się chłopcy na nauczycielu 10.Tomek nie mógł się doczekać wizyty w nawiedzonym domu, lecz Huck przypomniał mu, że jest piątek.. Najpierw trafiają do nawiedzonego domu, potem do tajemniczej jaskini, by w końcu stoczyć pojedynek na sali sądowej .Tomek spóźnił się do szkoły, ponieważ: a) rozmawiał z H. Finnem b) zaspał c) poszedł do Becky 7.. Pokaż mimo to .. Tomek to nie zwykły urwis, jego .Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. Chłopcy dobrze ukryli się w ciemnej wnęce 14.. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Przez resztę dnia bawili się, a w sobotę po południu zjawili się przed opuszczonym domostwem.. "Głuchoniemy" Hiszpan, który właśnie przemówił, i Indianin Joe!. B. chkopcy szybko uciekli przez okno dachowe.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Gdzie Tomek i Huck odnaleźli skarb ukryty przez Joego?13.. by znaleźć skarb.. Ucieczka Indianina z sali rozpraw.. Dało mu to możliwość zapobiegnięcia tragedii.Pracowali w pocie czoła przez wiele godzin, kopiąc w różnych miejscach, aż uznali, że zapewne jakaś czarownica rzuciła urok i dlatego nic nie mogą znaleźć.. Chłopcy szukają skarbu w opuszczonym domu.. Autor opisał barwne, chwilami przerażające przygody Tomka, pokazał, jak jego bohater dorasta, jak radzi sobie z problemami.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury pt. Chłopcy dobrze ukryli się w ogromnej szafie b. Chłopcy szybko uciekli przez okno dachowe c. Tomek napoił lekiem "morderca cierpień:: a) kota b) psa c) Sida 9..

W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazł Tomka i hucka, ponieważ A.

O morderstwo doktora oskarżył Muffa Pottera: a) Tomek b) Huck Finn c) Indianin Joe 8.. Chłopcy dobrze ukryli się w ciemnej wnęce 14.. 1.Gdzie mieszkał Tomek 2.Jak nazywała się ciocia tomka 3.Jego najlepsi przyjaciele 4.Co dostawało się za 6 zóltych kartek w wakacyjnej szkole 5.Kto to był Sid 6.Co zrobił Indianin joe 7.. Co wiesz na temat Tomka Sawyer'a?. Kiedy chciał wejść na górę zawaliły się pod nim schody D.. W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazł Tomka i Hucka ponieważ A. chłopcy dobrze ukryli się w ogromnej szafie B. chłopcy szybko uciekli przez okno dachowe C. kiedy chciał wejść na górę, zawaliły się pod nim schody D. chłopcy dobrze ukryli się w ciemnej wnęce 12.. Potem Tomek przypomniał sobie, że powinni szukać w miejscu, które wskaże im cień drzewa, padający dokładnie o północy.Napisz streszczenie jednej przygody z książki ,,Przygody Tomka Sawyera' (Śmierć Indiana Joego w pieczarach)Sid Sawyer - Przyrodni brat Tomka, Ciotka Polly - Opiekowała się Tomkiem, Płot - Malował go za karę Tomek, Ben - Wyręczył Tomka w pracy nad malowaniem parkanu, Becky Thatcher - Podobała się Tomkowi, Huck Finn - Przyjaciel Tomka, hultaj i włóczęga, Indianin Joe - Zabójca doktora Robinsona, Muff Potter - Niesłusznie oskarżono go o zabicie doktora, Wdowa Douglas - Kobieta, która .W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie..

W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazł Tomka i Hucka, ponieważ a.

a) Indianina Joe b) sędziego Thatchera c) Walijczyka d) starożytnego wojownika 10) Jaką karę otrzymał Tomek Sawyer od cioci Polly za bójkę z nieznajomym chłopcem?Żył w latach , do jego najpoczytniejszych powieści należą książki "Przygody Tomka Sawyera", "Przygody Hucka" czy "Książe i żebrak".. Potem dodał, że tej nocy śniły mu się szczury.. Chłopcy rozpoznają Indianina Joego.. Indianin Joe chciał zemścić się na pani Douglas.13.. Przygody Tomka Sawyera!. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1. iwonaciecinska_14585.. Mężczyźni mówili o jakimś przedsięwzięciu i wyjeździe do Teksasu, a potem chcieli ukryć w domu sześćset dolarów.Odpowiedz na pytania z Tomka Sewyera.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Witaj na stronie Quizz.pl.. D. chkopcy dobrze ukryli siq w ciemnej wnqce.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Tomek - chodzący kłopot, utrapienie mieszkańców miasteczka i jego zbuntowany przyjaciel Huck muszą znaleźć mapę z lokalizacją skarbu piratów, by zapobiec skazaniu niewinnego człowieka..

Dwaj mężczyźni pojawiają się w nawiedzonym domu.

Miałam taki test w piątej klasie, dlatego właśnie dzięki takim testom dostałam dobrą ocenę ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera

Przysięgę, że Huck nie opuści domu ciotki Polly.

.. miasteczko w którym mieszkał Tomek?. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. "Głuchoniemy" Hiszpan, który właśnie przemówił, i Indianin Joe!. Gdy w czasie ucieczki zakradł się do domu?zakratowanie wejścia do pieczar, śmierć Indianina, znalezienie skarbu przez Tomka i Hucka.. World .Pracowali w pocie czoła przez wiele godzin, kopiąc w różnych miejscach, aż uznali, że zapewne jakaś czarownica rzuciła urok i dlatego nic nie mogą znaleźć.. Zeznania Tomka w sądzie.. Najważniejsze informacje o lekturze - Powieść została wydana w 1876 roku, natomiast pierwsze polskie wydanie w 1901 roku.Sprawdź swoją wiedzę o przygodach pewnego urwisa Tomka Sawyera.. Jest to nie byle jakie zadanie!. C. kiedy chcia+wejšé na górq, zawali+y siq pod nim schody.. Tomek uznał, że muszą być szczególnie uważni, bo sen zapowiadał kłopoty.. Czego Tomek nie zrobił.. Indianin Joe chciał zemścić się na pani Douglas.11.. że nie wezmę się za ,,Przygody Hucka Finna"..

W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazt Tomka i Hucka, poniewaŽ A. chkopcy dobrze ukryli siq w ogromnej szafie.

Co wiesz na temat Tomka Sawyer'a?. Kiedy chciał wejść na górę, zawaliły się pod nim schody d.. - Uczeń nie tworzy wypowiedzi bogatej treściowo; Chłopcy dobrze ukryli się w ogromnej szafie B. Chłopcy szybko uciekli przez okno C. a) Sid b) Jim c) Huck d) Ben 9) Kogo Tomek zobaczył w pieczarach?. Książka była niezła, lecz nie mogę dać jej więcej niż 6/10!. Indianin Joe chciat zemšcié siq na pani Douglas (czytaj: daglas).d)bawić się cały dzień w Indian i piratów.. Potem Tomek przypomniał sobie, że powinni szukać w miejscu, które wskaże im cień drzewa, padający dokładnie o północy.a) w Anglii b) w Ameryce c) w Polsce d) we Francji 8) Jak nazywał się przyrodni brat Tomka?. Treść 3 p.. - Uczeń tworzy wypowiedź bogatą treściowo, w której opisuje okoliczności, przebieg i skutki przygody Tomka i Becky w pieczarach oraz nadaje swojemu tekstowi tytuł.. Tomek ma swoje dni chwały i noce pełne strachu.. 55.Kiedy ucichło zamieszanie z powodu pogrzebu Joego,Huck i Tomek powrócili do pomysłu odnalezienia ukrytego gdzieś przez Indianina skarbu.Chłopcy odnależli skrzynię z pieniędzmi w pieczarach.W chwili,gdy przenosili ją do domu pani Douglas,aby ją tam schować,zostali zabrani na przyjęcie u wdowy.Tam sąsiad pani Douglas wyjawił,że to .Ledwo chłopcy odważyli się wejść do zaklętego domu, musieli się ukryć, bo nieoczekiwanie pojawiło się dwóch mężczyzn.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPodczas gdy Indianin znalazł w nawiedzonym domu skrzynię ze środkami płatniczymi, Huck na rozkaz Tomka śledził zbója, dzięki czemu poznał jego nikczemne plany wobec wdowy Douglas.. Mężczyźni mówili o jakimś przedsięwzięciu i wyjeździe do Teksasu, a potem chcieli ukryć w domu sześćset dolarów.Ledwo chłopcy odważyli się wejść do zaklętego domu, musieli się ukryć, bo nieoczekiwanie pojawiło się dwóch mężczyzn..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt