Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku

Pobierz

Piłkarz to Robin van Persie i Ronaldinho, natomiast siatkarze z ligi polskiej to Sinan Tanick oraz wszystkim dobrze znany Piotr Gruszka, a zagranicznej lubi Ivana Miljkovića.Opisz swoje ulubione zwierze po niemiecku !. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. Po tych zawodach zajmował 18. pozycję w klasyfikacji generalnej PŚ.Opis osoby.. przykład opisu osoby.Opis swojego ulubionego sportowca po angielsku Robert Lewandowski 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Użytkownik Brainly .. Opisz po angielsku osobę, która Cię fascynuje.. Jest moim ulubionym sportowcem, ponieważ siatkówka to mój ukochany sport, a według mnie, jak na dopiero początki swojej kariery, gra .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. W chwili gdy skończyłem jedenaście lat, zacząłem jeździć na różne zawody piłkarskie.. - beliebt, bevorzugt, liebster, heiß geliebt, heißgeliebt, Lieblings-sportowiec - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. paulinab1101; 18.11.2015Jego ulubiony klub piłkarski to FC Barcelona(mój też, zaraził mnie tym), a siatkarskim Genua Spik Volley.. Zazwyczaj.Swój wyczyn powtórzył cztery dni później, w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Atlético Madryt, kiedy to strzałem w okienko bramki strzeżonej przez Jana Oblaka, zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 1:0. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Co znaczy i jak powiedzieć "sportowiec" po niemiecku?

Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Jest to siatkarz, który gra w klubie o nazwie "Asseco Resovia ".. Lubię go i rozumiem.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Zapytałam kto jest jego ulubionym sportowcem?. Błagam pomóżcie.. Potrafi obronić trudne piłki, przynosi dumę Polakom.Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku i po polsku na teraz.. - rozwiązanie zadania.. Znajduje się on na pozycji libero.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Zadanie: opisz swojego wymarzonego przyjaciela przyjaciółkę po niemiecku i tłumaczenie po polsku na połowę a 4 nie za długie dam najjjjjjjj za każdom Rozwiązanie: mogę napisać choć parę zdań za błędy przepraszam ich habe die ertr umte freundinOpisz swojego ulubionego nauczyciela po niemiecku uwzględnij: przedmiot którego uczy, wygląd (2 informacje), cechy charakteru (2 informacje), styl nauczania (2 informacje) Tylko krótkoOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi, lecz najbardziej lubuje się w piłce nożnej.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku..

Co znaczy i jak powiedzieć "ulubiony" po niemiecku?

Po zdobyciu tej bramki, poprzez charakterystyczną cieszynkę, przekazał światu wiadomość, że spodziewa się dziecka.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule .Moim ulubionym sportowcem jest Krzysztof Ignaczak.. 10 .Tłumaczenie słowa 'ulubiony sportowiec' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Po pierwszej serii Polak był liderem, po skoku na 132,5 m. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Nie będę inny Ryan oczywiście Ryan Giggs (ur. 29 listopada 1973), walijski piłkarz, gra na pozycji pomocnika w reprezentacji Walii i w Manchesterze United, którego barwy reprezentuje od 1990.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportu (Piłka nożna) na stronę A5Moj ulubiony sport..

Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.

Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.Plik Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku (cala praca)+tlumaczenie.docx na koncie użytkownika dominikmazurek • folder Dokumenty • Data dodania: 9 mar 2013Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Jego próba w drugiej kolejce była o 1,5 m dłuższa, jednak Stoch spadł na miejsce drugie, ustępując zwycięzcy, Andreasowi Koflerowi o 0,1 pkt.. Od małego dziecka gram amatorsko z kolegami na boisku.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. źródło:ulubiony - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. Następnego dnia na tej samej skoczni był 14.. Jest to mój ulubiony sportowiec, ponieważ wykazuje się niesamowitym chumorem, walecznością, a także talentem.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt