Test na karte rowerową znaki ostrzegawcze

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZnaki drogowe dzielimy na: znaki ostrzegawcze, znaki nakazu, znaki poziome, znaki zakazu, znaki uzupełniające, znaki kierunki i miejscowości, znaki informacyjne, znaki dodatkowe oraz sygnalizację świetlną.. Przewiń.Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Wyposażenie roweru.. Brakuje odpowiedzi.. 35 pytań Prawo jazdy Sauron.. Znak oznacza koniec drogi przeznaczonej dla kierujących rowerami jednośladowymi.. Należy uważać na pojazdy wjeżdżające z lewej strony.wg Dorder.. Rozpocznij test.. Klasa 4 Klasa 5 Karta rowerowa.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:Test ze znajomości znaków drogowychzestaw II.. Znaki nakazu: Jedź w prawo za znakiem, Jedź prosto, Jedź z prawej strony znaku, Droga dla rowerów, Ruch okrężny, Znaki informacyjne: Droga z pierwszeństwem, Droga bez przejazdu, Droga ekspresowa, Autostrada, Przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów, Znaki .Znak ten ostrzega o niebezpiecznym zakręcie w kierunku wskazanym na znaku.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Znaki ostrzegawcze.. Tu możesz znaleźć wiadomości przygotowując się do testu.. Test składa się z 6 pytań.. Przepisy ogólne - mini-zestaw #1.. Sprawdza znajomość znaków drogowych.. Następnie sprawdź swój wynik oraz przejrzyj prawidłowe odpowiedzi.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8..

B-2.Test na kartę rowerową klasa IV 1.

Znaki które powinien znać rowerzysta: B-1.. Jazda możliwie blisko prawej krawędzi jezdni obowiązuje: a) tylko na jedniach o jednym kierunku ruchu, .. znaki ostrzegawcze, b) znaki informacyjne, d) znaki nakazu 7. droga dla pieszych i rowerów .. Więcej krótkich testów.6 Znaki ostrzegawcze Wlot drogi jednokierunkowej z prawej strony Ostrzega o skrzyżowaniu z jednokierunkową drogą podporządkowaną, której wlot występuje po stronie prawej Ustąp pierwszeństwa Ostrzega o skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem Skrzyżowanie o ruchu okrężnym Ostrzega o skrzyżowaniu, na którym ruch odbywa się dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znakuZnak ostrzega o dojeździe do skrzyżowania z drogą znajdującą się z prawej strony.. Wymagane wiadomości: przepisy ruchu drogowego obowiązujące pieszych, przepisy ruchu drogowego obowiązujące rowerzystów, zasady pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach, znaki ostrzegawcze i zakazu,Udanej zabawy!. Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w lewo.. Procedura uzyskania karty rowerowej w naszej szkole.. Należy uważać na pojazdy wjeżdżające z prawej strony.. "Dwa niebezpieczne zakręty".. Krótkie quizy tematyczne.. Część drogi za miastem przeznaczona dla pieszych nosi nazwę?.

Test Znaki drogowe - znaki dodatkowe.

W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa, a pozostałe są nieprawidłowe.. Testy przygotowujące uczniów do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową: Test 1 - Ruch pieszych.. Znaki ostrzegawcze.Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.. Gdzie znaki ostrzegawcze: A-5, A-6, A-6a, A-6b, A-6c, A-6d, A-6e, A-7, A-8, A-9, A-10, A-12a, A-12b, A-12c, A-13, A-14, A-16, A-17, A-18a, A-18b, A-20, A-21, A-29, A-30 zakazu: B-20, B-21, B-22, B-23, B-24, B-31 nakazu: C-1, C-2, C-3, C-4, C-5, C-6, C-7, C-8, C-9, C-10, C-11, C-12Test jest przeznaczony dla uczniów kalsy czwartej szkoły podstawowej.. Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w prawo.. koniec drogi dla rowerów.. Test Znaki drogowe - dodatkowe znaki dla .Są to wyszczególnione znaki dotyczące tylko rowerzystów.. Znak kompilacji C-13 i C-16 oznacza drogę, na której dopuszcza się tylko ruch pieszych i rowerów.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Rozpocznij.Testy sprawdzające znajomość znaków drogowych, przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.Znak nakazuje kierującemu rowerem jednośladowym jazdę drogą dla rowerów.. Znaki zakazu Test.. Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawcze Sortowanie według grup..

Kto stawia znaki drogowe?

Test dotyczący znajomości znaków ostrzegawczych.Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c)Po przyswojeniu informacji o znakach ostrzegawczych, pora na sprawdzenie wiadomości: Test łatwy 1 - podaj znaczenie znaku (10 pytań); Test łatwy 2 - znaczenie znaków (10 pytań); Test łatwy 3 - znaczenie znaków (10 pytań); Połącz znak z opisem - przeciągnij i upuść (10 pytań);Na pozostałych drogach odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego wynosi do 100 metrów.. Za organizację na drodze odpowiada jej zarządca.. Zachowanie przy znakach.. Wyjątkiem jest znak A-7 "ustąp pierwszeństwa przejazdu", który umieszcza się w odległości do 50 metrów od skrzyżowania na drogach, na których dopuszczalna prędkość pojazdów przekracza 60 km/h, oraz do 25 metrów od skrzyżowania na pozostałych drogach.Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawcze - Sortowanie według grup.. Inne testy w tej kategorii: Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 2.. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1..

Klasa 4 Technika znaki drogowe.

Zachowanie wobec pieszego.. Wlot drogi jednokierunkowej z lewej strony - A 6e Znak ostrzega o dojeździe do skrzyżowania z drogą znajdującą się z lewej strony.. Przykładowy test na kartę rowerową.. Znak ten oznacza:Znaki ostrzegawcze Odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego wynosi od 150 m do 300 m na drogach,na których dopuszczalna prędkość pojazdów przekracza 60 km/h, a do 100 m na pozostałych drogach (inne odległości dotyczą znaku A-7 oraz znaków, pod którymi umieszczono tabliczkę T-1).Karta rowerowa.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Tu są przykładowe testy na kartę rowerową.. Test 4 - Znaki drogowe.obowiązkowe wyposażenie roweru, układy w rowerze i ich części, znaki drogowe poziome i pionowe, manewry na drodze, zasada prawej strony, kolejność przejazdu pojazdów przez skrzyżowanie.. Test 2 - Pierwsza pomoc.. Test 3 - Obowiązkowe wyposażenie roweru.. On jest zobowiązany do dbania oraz stawienie znaków .Umieszczona pod znakiem zakazu tabliczka T-20 wskazuje długość odcinka jezdni, na którym zakaz obowiązuje, natomiast tabliczka T-21 - odległość znaku od miejsca, od którego lub w którym zakaz obowiązuje.. "Dwa niebezpieczne zakręty".. Testy online z odpowiedziami.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.24.. Pierwszeństwo przejazdu.. Rozwiąż test, zaznaczając jedną odpowiedź.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Sygnalizacja świetlna.. Odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego wynosi od 150 do 300 metrów na drogach, na których dopuszczalna prędkość pojazdów przekracza 60 km/h, a do 100 metrów .Egzamin teoretyczny przeprowadzany jest w formie testu pisemnego składającego się z 25 pytań.. Test Znaki drogowe - sygnalizatory.. PAMIĘTAJ, że znaki ostrzegawcze uprzedzają o niebezpiecznych miejscach na drodze, oraz obowiązują uczestników ruchu do zachowania szczególnej ostrożności.. Przepisy ogólne.. Pierwsza pomoc.. Znaki ostrzegawcze Połącz w pary.test ".. Rozpocznij test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt