Napisz 5 zdań o sobie w czasie present simple

Pobierz

3.We go to work …Zadanie: napisz 10 zdań o sobie po angielsku w czasie present simple proszę o pomoc mam to na środę help z góry wielkie dzięki Rozwiązanie: my name is …Zadanie: napisz 5 zdań w czasie present simple i 5 zdań w czsie Rozwiązanie: present continous 1 alec is watching tv 2 julia is eating lunch 3 …Napisz po 4 zdania albo pytania lub zarprzeczenia w czasie Present Simpe , Present Continous, Past Simple.. Napisz 5 zdań z grupy np.der mp4 player itd.. Question from @Paskal506 - Liceum/Technikum - Język angielskiNapisz 5 zdań z going to w czasie present simple i zamień je na pytania i zdania przeczące.. (On pije mleko dwa razy dziennie.). 2013-06-14 17:12:32 …Napisz po 5 zdań twierdzących,pytających i przeczących w czasie present simple 2010-10-06 17:49:24 Napisz 5 zdań w czasie Present Perfect.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 5 zdań o sobie w czasie Present Perfect zuza2466 zuza2466 02.02.2016 Język angielski Szkoła …9.Napisz 5 dowolnych zdań o sobie w czasie Present Perfect.. Jest on jednym z …Napisz w czasie Present Simple 5 zdan o tym co robisz regularnie i 5 zdan o tym czego nie robisz.. Musimy pamiętać jedynie o dodanie końcówki -s w trzeciej …1 podaj różnice w tworzeniu zdań twierdzących w czasach present simple i present continues.. Question from @Paulinakw2 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNa szczęście, w przypadku języka angielskiego w czasie Present Simple jest to wyjątkowo proste..

!napisz 5 zdan w czasie present perfect z wyrazami z ramki.

Jestem zwyczajnym chłopakiem z dość …30 zdań w czasie past simple: 10 zdań orzeczających 10 pytających i 10 przeczących Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum …napisz 5 zdan w czasie present perfect z wyrazami z ramki.. Present Simple jest podstawowym czasem w języku angielskim, który określa się jako czas teraźniejszy.. Ułóż pięć zdań o sobie, .. Ułóż 5 zdań z czasownikiem to be w czasie Past Simple i …Napisz 5 zdań w czasie Present Simple o filmie : " Film o pszczołach " Z góry dziękuje o jak najszybsze odpowiedzi : )Napisz krótko o autorze "Dziewczyna z przekłutym uchem" około 7 godzin temu..

5 .Używając wyrazów i wyrażeń napisz zdania.

a potem przeczące.. Ułóż zdania w odpowiednim czasie Present Simple, Present …Napisz opowiadanie z dialogiem o znajomości zawartej w niesamowitych okolicznościach Masz napisac o sobie i w czasie przeszłym BARDZO PROSZE PILNE!. Question from @Bartusiek1234 - Szkoła podstawowa - Język …Napisz 10 zdań przeczących w czasie present simple.. (Zwykle pracuję 8 godzin dziennie.). 2 wymień przysłówki w czasie present simple 3 jak …Coś o sobie (minimum 5 zdań w którym znajduje się minimum 10 słów): Mam na imię Kacper, jak już wspomniałem, mam 15 lat.. 1 Zobacz odpowiedźNapisz 5 zdań w czasie present simple i 5 zdań w czasie present continous (sory jak źle napisałem contious ale nie.. - MidBrainartNapisz prawdziwe zdania o sobie w czasie present continuous, wykozystując podane zwroty ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt