Ułóż zdania z podanych wyrazów

Pobierz

Zapisz je.. Wiewiórka Basia miała piękne rude , pędzelki na uszach, wspaniałą kitę i figlarne czarne oczka.Ułóż z podanych wyrazów zdania w trybie przypuszczającym Konjunktiv II 1. das Leben - sein - langweilig - Computer - ohne 2.. MUSZĘ MIEĆ JE NA JUTRO ;(Ułóż zdanie z podanych wyrazów: przyczyny, zdarzenia, skutki, wyjaśniają, z ,opisują, historycy, i ,przeszłości, ich, oraz.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Jacewiczm1.. 2013-09-15 22:57:39Ułóż z podanych wyrazów zdania w czasie past continuous.. Więcej.. Klasa 1 Polski.. Skorzystaj z wyrazów z podanych w ramce, jeżeli trzeba zmień formę wyrazów.. Wyklaskiwanie wyrazów (lub podskakiwanie na każdy wyraz) przy głośnym wymawianiu zdania, liczenie wyrazów.. 2014-05-10 13:34:13 Wyjaśnij pisownię podanych wyrazów .. zdanie:_____ 2. zdanie:_____ 3.. Na przykład: SA*: słowa zaczynające się na "SA", C_E*: z literą "C" na pierwszym, "E" na trzecim miejscu oraz dowolną literą na końcu,Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Osadź.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Zadanie: ułóż z podanych wyrazów zdania twierdzące i pytania Rozwiązanie: 1 i always wear a uniform to school 2 you don 39 t now my phone number 3 does he play Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. -Ułóż zdania z podanych wyrazów: 1..

- Ułóż zdania z podanych wyrazów.

Osadź.. Panowanie nad słowami to panowanie i nad myślą i nad swoim działaniem i nad stosunkami z ludźmi.. Udostępnij Udostępnij wg Jacewiczm1.. 4. studiert , stefan ,.Ułóż zdania z podanych wyrazów .. Ułóż zdania z wyrazów podanych poniżej używając konstrukcji be going to.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Możesz podać do jakich liter mają pasować znalezione słowa.. Zabawa w segregowanie wyrazów np. owoców, warzyw, zabawek.Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania.. Wyszukiwarka wyrazów może być pomocna w grach słownych (Literaki, Scrabble i inne) oraz przy rozwiązywaniu krzyżówek.. Polub.. Pamiętaj o ich odmianie.. Więcej.. Nowy wpis na naszym blogu: 5 trików pomocnych w grach słownych [Scrabble, Literaki i inne]Bald ist Weihnachten!. Pliss pomóżcie to na jutroW podanym zdaniu postaw na czerwono brakujące przecinki.. 2011-04-17 22:01:16Ułóż zdania z podanych wyrazów i je zapisz.. Wyjeżdżam nad morze to znaczy do Międzyzdrojów.Z podanych wyrazów ułóż zdanie w taki sposób, aby było poprawne.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Edytuj elementy.. Więcej.. Edytuj elementy.. lud-lód każę-karzę marzę-mażę może-morze Ułóż zdania z każdym z tych wyrazów .. Edytuj elementy.. Nie używaj form skróconych.. Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Ułóż zdania z podanych wyrazów..

- Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.

- Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania.. Udostępnij Udostępnij wg Kwojtaszyk.. 2015-05-06 17:06:31 Ułóż zdania z podanych wyrazów 2013-11-12 17:46:38 ułóż zdania z podanych wyrazów .. oglądać .Ułóż zdania z podanych wyrazów 1.Wohnt , wo , ihr ?. Ja to sobie przetłumaczyłam i powstały mi takie wyrazy ; jest,kurtka,robi,co,w,człowiek,czerny Kto mi z tego ułoży jakieś sensowne zdanie ?. Powiedz, że twój brat śpi do godziny 12, ponieważ nie ma dzisiaj szkoły.. Polub.. za szybką i poprawną odp.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 logopedia Polski.. Motyw .Słownik ten służy do wyszukiwania słów z podanych liter oraz anagramów.. Rozwiązywanie zagadek, w których odpowiedź jest jednym wyrazem.. 1. um 6.00 Uhr • Frau Torwart • auf • steht 2. um 18.00 Uhr • zu Abend • Familie Torwart • isst W każdym zadaniu wskaż poprawną odpowiedź.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Osadź.. BARDZO PROSZĘ PILNIE O ZROBIENIE TEGO ZADANIA.. Ułóż zdanie z podanych wyrazów.Ułóż zdanie złożone z trzech wyrazów.. jest J.A.N <--czyt od tyłu :)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wir machen Weihnachten einfach!Ułóż zdania z podanych wyrazów..

Motyw ...Ułóż zdania z podanych wyrazów.

Zadanie 4 Przeczytaj podane niżej zdania i wstaw na czerwono brakujące przecinki.. Zacznij od wyróżnionego wyrazu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt