Dopisz do podanych wyrazow słowa

Pobierz

Do podanych wyrazow dopisz po dwa o coraz bogatszej tresci , a następnie uporządkuj je w kolejności od wyrazu mającego największy …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zaproponuj dwie własne …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. uj _eć, spoj_eć, wej_eć, zaj_eć .Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego …wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot … rozwiązane.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego …Podkreśl w swojej wypowiedzi zastosowane wyrazy z rz. 9 str.66 Do podanych słów dopisz wyrazy, w których g, z lub dz wymienia się na ż: waga, mróz, .Opracowania …Dopisz do podanych wyrazów takie słowa pokrewne, aby zachodziła wymiana r na rz, zwróć uwagę na wskazówki w nawiasach.. rżenie - brechtać się, chachać …Dopisz antonimy do podanych poniżej wyrazów.. Proszę czekać.ulżyć - nasycić, uczynić zadość, ukoić, zadowolić, zaspokoić, odciążyć, pomóc, przynieść ulgę, wesprzeć, wspomóc, zelżeć, złagodnieć..

Góra Antonim do słowa góra: dół.

2009-04-06 18:01:26; Dopisz 4 wyrazy o znaczeniu przeciwstawnym.. Góra to rzeczownik.. rozwiązane.. Dawniej króla darzono …Gimnazjum.. książka.. xd dzk.Dopisz do rodzin wyrazów słowo, które do niej nie należy.. 2011-11-21 17:10:48 Co podanych wyrazów dopisz synonimy : 2011-05-16 10:25:10 Ze słownika ortograficznego wypisze 20 wyrazów …Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego …Dopisz do podanych wyrazów, wyrazy o znaczeniu przeciwnym.. 1.kraj- 2.wulgarny-.. Napisz, jakie to części mowy.. Dziś Antonim do słowa dziś: …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o do podanych wyrazów dopisz ich antonimy które będą się zaczynać od litery rz lub ż urojony niejadek często wrogi niesumienn…1.Do podanych wyrazów dopisz synonimy.. 7 - strona 6. odłamek, odłamać, odłamkowy, łamać ., rdzeń .. Pisać …28.04.2020.. rozwiązane.. Zapisz, która część wyrazu jest rdzeniem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 7 - strona …Dopisz do podanych wyrazów takie słowa, żeby zachodziła wymiana ż, np. POMOCY !. 2009-10-20 15:56:58; Do podanych …wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Dopisz do podanych wyrazów - Zadanie 7: Nowe Słowa na start!

Dopisz do podanych wyrazów takie słowa, w których głoska miękka zostaje zastąpiona przez jej twardy odpowiednik.. budynek-.. Polski.. Książka - księga Może - Ważyć - Wstążka - papużka - Podróżnik - Potężny - Rożek - Nóżka - …Do podanych wyrazów dopisz kojarzące sie z nimi slowa zawierajace,,sch" z. ciekawy.. …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. korytarz,piętra , stopnie , - ?Do każdego z podanych wyrazów dopisz trzy słowa o bogatszej treści.. buty - naczynie - rodzina - uroczystość - DAM NAJ:-)Przekształć podane zdania tak, aby zamienić wyróżnione czasowniki na pokrewne rzeczowniki.Ciepłemu słońcu zawdzięczamy, że roskwitają kwiaty.. -buty -naczynia -rodzina -uroczystość Zastąp podane grupy wyrazów rzeczownikami o.Do każdego z podanych wyrazów dopisz po trzy słowa o bogatszej treści.. muzyka.. nudny.. życzliwy-.Zadanie.. wpisz wyrazy pokrewne do podanych słów-bezokoliczniki ,w których litera ó wymienia się na o,e lub a .. czasopismo.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Do podanych wyrazów dopisz ich synonimy.. Zobacz odpowiedź.. Gimnazjum.. pełno-..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt