Sprawdzian z drobiu technologia gastronomiczna

Pobierz

Brojlery to:TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM - 3 BS - 06.04.2020 r. Drodzy uczniowie 3 BS .. Co to jest układ funkcjonalny zakładu gastronomicznego?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM Klasy 1TŻ1, 1TŻ2 Moduł - dział -temat L.p.. Ocena i zastosowanie podrobów 157 3.4.Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem: Cz. 3 Part 3 of Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem , Aleksandra Procner , ISBN , 9788302031700 AuthorTechnologia gastronomiczna z towaroznawstwem cz 1 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM Klasy 1TŻ1, 1TŻ2 Moduł - dział -temat L.p.. Należy wypełnić załącznik i odesłać go na mój adres dzisiaj do godz. 12 00.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.z różnych grup surowców (warzyw, owoców, grzybów, mleka, jaj, mąki, kasz, mięsa zwierząt rzeźnych, drobiu i ryb).. Zakres treści .. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!1 PRZEDMIOTOWY SYSTEM OCENIANIA Z TECHNOLOGII GASTRONOMICZNEJ Z OBSŁUGĄ KONSUMENTA I MIKROBIOLOGII ŻYWNOŚCI ( opracowała Małgorzata Zadróżna Piłka, ZSP Żelechów ).. Skladniki mineralne — mleko i jego przetwory SQ najlepszym žródlem bardzo dobrzeTECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM Klasy 1TŻ1, 1TŻ2.. Test sprawdzający z drobiu z technologi gastronomicznej z towaroznawstwem.Test diagnozujący wiadomości klasy I technikum żywienia i usług gastronomicznych z technologii gastronomicznej z towaroznawstwem 1..

Sprawdzian - technologia.

Zakłada się, że zajęcia edukacyjne zostaną przeprowadzone w wymiarze 300 godzin w realizacji całego cyklu na-uczania.Technologia gastronomiczna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wymagania wstępne, czyli wykaz niezbędnych umiejętności i wiedzy, które powinieneś miećTECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA (1) Temat: Skład chemiczny i wartość odżywcza mleka Proszę o zapoznanie się z poniższymi tematami w podręczniku.. Przed nami kolejny dział "napoje zimne i gorące.. Ułatwi Ci wykonywanie różnych potraw z pomocą receptury gastronomicznej.. PN - oznacza: A produkcja niestandardowa B znak zgodności z Polską NormąPlik Technologia gastronomiczna Drób.odt na koncie użytkownika krys3975 • folder testy i ćwiczenia rozwionzania • Data dodania: 11 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zgodnie z planem nauczania dla zawodu kucharz małej gastronomii na zaję-cia z technologii gastronomicznej z towaroznawstwem przeznaczono 8 godzin w cyklu nauczania w szkole dla młodzieży.. Tematem drugiej lekcji jest : Obróbka wstępna drobiu i dzikiego ptactwaPlay this game to review Other.. 2.Kontrola weterynaryjna: Zwirzeta poddaje się trzykrotnej kontroli .Drób 167 4.1.TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA _ IITGTS TEMAT :Poprawa sprawdzianu - "Mięso zwierząt rzeźnych" TEMAT: Potrawy gotowane z mięsa 1.Do gotowania najczęściej przeznacza się: ..

Potrawy z drobiu gotowanego 178 4.6.2.

Sprawdzian 58 Żywienie dietetyczne Klasyfikacja diet i Zasady ich sporządzania 59 Modyfikacja diet1.Mieso-mięśnie szkieletowe wraz z przynależna tkanka tłuszczową łaczna i kostna pochodzące z tusz,półtusz lub ćwierc tusz i spełniajace wymagania przewidziane norma dla poszczególnych rodzajów mięsa.Miesa dostarczaja nam zwierzęta rzexne takie jak :trzoda chlewna bydło rogate,owce,kozy,konie,króliki.. Wydawnictwa polskie i anglojęzyczne.. TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA (2) .. Zapiszcie temat lekcji, nie zapominając o dzisiejszej dacie (O6.04.2020 r.)D przedchłodnia, komora chłodnicza drobiu, komora niskotemperaturowa 3.. Te i inne publikacje do nauki zawodów: technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz, technik .. Masa mielona z drobiu 177 4.6.. 3.Znaczenie potraw półmięsnych i wegetariańskich w żywieniu.. Bardziej szczegółowoPlik sprawdzian z drobiu technologia gastronomiczna.zip na koncie użytkownika roman3111 • Data dodania: 13 kwi 2015sprawdzian z technologii gastronomicznej -dziaŁ jaja pobierz (pdf, 363,5 kb) podgląd treści.. sprawdzian z technologii gastronomicznej -dziaŁ jaja .Katalog-> Dla ucznia-> Zawodowe-> Sprawdziany i testy "Mięso, drób i ich przetwory" - test z technologii i towaroznawstwa dla klasi IV LE Renata Fior "Wyroby ceramiczne i szklane" - test z towaroznawstwa dla klasy III ZSZ - sprzedawca Renata Fior; Dietetyka Mirella Wostal; Dietetyka - żywienie w chorobach żołądka i jelit.Temat: Sprawdzian wiadomości ..

Zastosowanie drobiu w produkcji potraw 178 4.6.1.

Treść .Zawiera 27 pytań.. A przestrzenne powiązanie ze sobą pomieszczeń B przestrzenne powiązanie ze sobą komór chłodniczych C przestrzenne powiązanie ze sobą magazynów D przestrzenne powiązanie ze sobą dróg .Opracowanie publikacji : mgr inż. Dariusz Mączka , nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych Materiały przeznaczone do bezpłatnego użytku i rozprowadzania Strona | 8 7.Korzystając z poniższej tabeli uszereguj produkty, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach.Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem.. Zgodnie z zapowiedzią przystępujemy do sprawdzianu, który znajdziecie w załączniku.. J. Zając.. Sprawdzian wiadomości 78 Drób i ptactwo dzikie Obróbka wstępna drobiu i dzikiego ..

Wkrótce sprawdzian z owoców .

zakąsek z drobiu 34 Asortyment zakąsek z drobiu pieczonego, gotowanego Elementy dekoracyjne .. Test z technologii gastronomicznej (ciasta, zupy, sosy) poleca 84 % 899 głosów.. Materiał do wykorzystania /link, fragment podręcznika, załącznik z Potrawy z drobiu smażonego 179Sprawdzian wiadomości z technologii gastronomicznej z obsługą konsumenta w klasie II TŻ i GD - Dział "Jaja" Grupa I 1.Skorupa jaja zbudowana jest głównie z: A.siarczanu magnezu B.węglanów i fosforanów wapnia i magnezu C.węglanów sodu i potasu D.siarczku żelaza 2.Komora powietrzna: A.powiększa się podczas przechowywania jaj B.zmniejsza się podczas przechowywania jaj C.nie ./ Technologia gastronomiczna / Referaty.. Zakres treści Zapoznanie z PSO Kryteriami egzaminu zawodowego 1 Procesy technologiczne w produkcji potraw.. W poradniku zamieszczono: 1.. Recepturą gastronomiczną jest: A norma obowiązująca w zakładzie gastronomicznym B wielkość porcji potrawy C Europejski Komitet Normalizacyjny D sposób wykonania potrawy 4.. WYMAGANIA OGÓLNE Uczeń otrzymuje oceny za: prace klasowe (testy, sprawdziany opisowe, itp.), kartkówki, odpowiedzi ustne, prace domowe, aktywność: udział w olimpiadach, referaty, przygotowanie gazetki ściennej .TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM PODRĘCZNIK CZĘŚĆ 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt