Opisz co robiłeś wczoraj po angielsku

Pobierz

Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Bardzo prosze zeby ktoś mi opisał po angielsku kilka dni spędzonych podczas ferii zimowych .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz pocztówkę do koleżanki z Anglii (po angielsku) Napisz gdzie przebywasz -Informacje na temat pogody -opisz co do tej pory robiłeś -napisz co jeszcze zamierzasz zrobic.. Wynika to z różnicy w konstrukcji czasów Present Simple i Continous.. Opis ferii po angielsku proszę o pomoc bardzo mi to potrzebne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Co więcej jestem osoba optymistyczną, radosną, cierpliwą i pomocną.. zawsze staram się być wesoły i dużo się uśmiecham.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Tylko że ja się kapnąłem dopiero po chwili że można wybierać poziom - tylko jest za mało tekstów.Opis obrazka po angielsku - matura ustna.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Opowiedz o tym swojemu zagranicznemu koledze.. 2011-04-09 15:32:14 Jaki jest czas przeszły od czasownika say 2013-03-22 17:56:45 Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20NApisz 5 zdań co robiłeś wczoraj ?. Opis ferii po angielsku: na nartach i snowboardzie z rodzicami..

Co robiłeś wczoraj?

2012-01-02 18:34:53kilgor77, wczoraj o 10:21 Wszystkie materiały zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi, obowiązuje całkowity zakaz ich kopiowania bez zgody autora.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Co dzień budziłem się o jedenastej.. Gdzie byłeś?. to nie możesz po angielsku powiedzieć "What do you doing?. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Hobby po angielsku: wstęp.. Wczoraj rano był-es/as w muzeum.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. Język angielski.. My school day starts at 8 a.m.Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. po angielsku możesz zmyślać 0 ocen | na tak 0%.. poniżej.. It was so much fun!Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Imprezowałeś?. Porób parę ćwiczeń z tych czasów, a powinno być ci łatwiej wyczuć kiedy jaki czas używamy.Przykładowy opis psa po angielsku.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie..

Co robiłeś wczoraj?Imprezowałeś?

Robiłem ćwiczenie z angielskiego, gdy zadzwonił mój telefon komórkowy.. Opis obrazka - przykład, popularne zwroty, używane czasy.. Podpowiadamy!. Przykład opisu osoby po angielsku znajdziesz tutaj .To tak samo jak w czasach teraźniejszych.. Powiedz, co robił-es/as w muzeum.Jak opisać po angielsku co robiliśmy w ferie zimowe?. 2017-10-22 10:02:18; Co wczoraj robiłeś .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś/ łaś w weekend.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Szukałem jakieś teksty po angielsku i dobrze trafiłem..

Hobby po angielsku?

Jak chcesz zapytać "Co robisz?". Proszę o prze tłumacznie na polski też.Napisz 5 zdań o tym co robiłaś na długi weekend w czasie Past Continous?. Podobne pytania.. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. 2010-05-07 15:50:27; Napisz 5 zdań co robiłaś /eś wczoraj-po angielsku 2011-12-27 13:17:24; Napisz po niemiecku co robiłaś wczoraj;) 2011-03-23 18:16:06; Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. ),Po angielsku - Język angielski dla każdego Język angielski jest najważniejszym ze wszystkich języków.. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem.. Co robiłeś wczoraj?. Polish To jedna z ulubionych piosenek Thomasa, jej tytuł: " Co robisz z tym co masz?. "Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Przebywasz na wakacjach w Anglii.. Dzięki niemu możemy bez trudu nie tylko porozumieć się z mieszkańcami USA, Wielkiej Brytanii czy Australii, lecz również z większością innych obcokrajowców.po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. To nic trudnego!. Około szesnastej godziny jedliśmy razem obiad.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Oto przykładowe opisy ferii po angielsku.

Powiedz, co to było za muzeum.. ;p 2010-12-05 09:10:44; Co robiłeś wczoraj?. ), łącznie z czasem Past Simple, gdy chcemy zaznaczyć, że jedno zdarzenie miało miejsce podczas trwania czegoś innego (np. Sporo czytanek i opowiadań w języku angielskim, niektóre teksty są oczywiście zbyt trudne, ale zakładam, że po to właśnie każdy tekst jest opisany poziomem.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. 0 0 Odpowiedz.. Moje wakacje nie były ciekawe.. Poinformuj go, ile czasu zajął ci dojazd.. 2000-2020 e-ANG.plWczoraj o 18 oglądaliśmy program o nauce angielskiego.. W wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina, gram na komputerze, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi.. Napisz.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Proszę o szybką odpowiedź!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt