Quo vadis test z wiedzy

Pobierz

Bohaterowie "Quo vadis" Sortowanie według grup.. Jak zginął św. Piotr a jak św. Paweł?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. napisał (1p.. Podziel bohaterów lektury "Quo vadis" cz.1 Sortowanie według grup.. Z jakiego państwa pochodził Andersen?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?. wg Nuskakopec.. Koniec żartów, przed wami wielki quiz z wiedzy ogólnej.Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w Quo vadis.. W czterech zdaniach opisz zachowanie Chilona w czasie igrzysk.. Rzutnik podłączony do komputera, ekran.Pobierz: quo vadis sprawdzian pdf.pdf.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. odpowiedź: Postacie fikcyjne z "Quo vadis" to: Ligia Kallina, Marek Winicjusz, Ursus, Glaukus.. Pana Tadeusza;Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. 0 .Wiadomości na sprawadzian z lektury " Quo Vadis " 2014-12-15 14:32:20 Mam kilka pytań dotyczących lektury ' Quo vadis ' 2010-03-02 20:10:57 Mam jedno pytanie co do lektury ,, Quo vadis '' 2010-03-03 19:23:17U.S.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.bowiem chrystianizmu w Quo vadis?, młodopolskiej powieści 7 Określenie Jana Pawła II z jego summy teologicznej Przekroczyć próg na-dziei, Lublin 1994, s. 52..

0.Quo vadis - test wiedzy.

Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.. Podziel bohaterów lektury "Quo vadis" cz.2 Sortowanie według grup.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia- Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Test składa się z 12 pytań.. Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami "Uczta Nerona" oraz "Pochodnie Nerona" namalowanymi przez: a) Jana Matejkę.. Test składa się z 15 pytań.. wg Nuskakopec.Test wiedzy z "Quo Vadis" .Quo vadis - test wiedzy.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. b) popełnia samobójstwo.. Zachowajcie czujność!. W którym wieku działa się akcja książki?. 17 .Wymień cztery postacie fikcyjne z "Quo vadis".. Quo vadis charakterystyka postaci Sortowanie według grup.test z Quo vadis Test.. d) ginie na krzyżu.. Na stronie używamy cookies.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Co oznacza łaciński zwrot "Quo vadis, Domine?".. Do jakiego rodzaju literackiego należy "Quo vadis" H. Sienkiewicza?. Henryk Sienkiewicz oprócz .. Napisz do nas.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Baśnie Andersena..

Quo Vadis- test wiedzy DRAFT.

Sprawdzian z treści lektury "Quo vadis" H. Sienkiewicza.. Skomentuj.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. ZAMKNIJ X. Streszczenia.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Rozwiązanie.. Wierzymy, że ten test rozwiążecie bez problemów - choć zawarłyśmy kilka podchwytliwych pytań.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Udostępnij.. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Bogactwo tego dorobku kontrastuje jednak z duchowym ubóstwem.Sprawdzian wiadomości z "Quo vadis" Grupa 1 1.. 9 List z Zakopanego z 14 lipca 1895 r. do Konstantego Marii Górskiego.Quo vadis - test z lektury.. 4.Rozwiąż prosty quiz z wiedzy ogólnej.. Wstaw ten quiz na stronę lub bloga.. Jak miał na imię Andersen?. Do czego służyła lektyka?. Sienkiewicz pokazuje w powieści dwa diametralnie różne światy - Rzymian i chrześcijan.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Quo Vadis, poziom trudnyTest z lektury - Quo Vadis!. pytanie 1 z 15.. Wskaż najważniejsze wydarzenia w powieści "Quo vadis": A) pożar Rzymu, więzienie chrześcijan, miłość Marka i Ligii B) porwanie Ligii, wyjazd Marka do Ancjum, spotkanie chrześcijan w katakumbach C) śmierć malej Augusty, uczta u Nerona, igrzyska w amfiteatrze D) narodziny następcy .Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.Sprawdzian z treści lektury "Quo vadis" H. Sienkiewicza..

Wielki test z wiedzy ogólnej.

Test wiedzy - "Quo vadis" DRAFT.. Wklej poniższy kod na swoją stronę.Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. wg Nuskakopec.. 8,,W naszej epoce'': początek dokumentu soborowego o religiach i ich miej-scu we współczesnym świecie.. Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?. Powtórz przed sprawdzianem.Preview this quiz on Quizizz.. Tylko geniusze odgadną wszystkie odpowiedzi.. 4.Rozwiąż test: Szatan z siódmej klasy: Kornel Makuszyński: Rozwiąż test: Makbet: William Szekspir: Rozwiąż test: Dżuma: Albert Camus: Rozwiąż test: Kordian: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: Quo Vadis: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: Mały Książę: Antoine de Saint-Exupéry: Rozwiąż test: Wagary (reportaż z książki Tędy i .a) ginie uduszony przez Ursusa.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. Kto jest głównym bohaterem Quo vadis?Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. "Mały Książę" - test znajomości lektury 6 kwietnia 2021 15 pytań na sprawdzian z "Balladyny" .Play this game to review Other.. Jaką melodię wygrywały dzwoneczki Świniopasa?. Wymień czterech pierwszoplanowych bohaterów powieści "Quo vadis"..

Quo vadis 2 Sortowanie według grup.

Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat quo-vadis znajdują się powyżej na liście.. Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Do jakiej warstwy społecznej należał Petroniusz?. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Podziel bohaterów lektury "Quo vadis" cz.1 Sortowanie według grup.. wg Nuskakopec.. Wymień przynajmniej 4 postaci historyczne wymienione w powieści.Quo vadis jako konflikt dwóch światów.. wg Jezykpolski4.. Quo Vadis- test wiedzy DRAFT.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Quo vadis, Henryk Sienkiewicz.. Cywilizacja rzymska stworzyła wiele: monumentalne pałace, amfiteatry czy akwedukty, system praw­ny, sztukę, religię.. b) Janusza Kossaka.Quizy na temat quo-vadis.. Co chciał uczynić z Chilonem Winicjusz, gdy dowiedział się, że ten kazał Ususowi zamordować Glaukosa.. Podziel bohaterów lektury "Quo vadis" cz.3 Sortowanie według grup.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści historycznej z czasów Nerona!. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Sprawdź się!. wg Juliaorlowska4.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. .Trudny test z lektury Quo Vadis, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt