Tematy prezentacji z informatyki

Pobierz

PowodzeniaInformatyka ogólnie 0-9.. Ulepszamy prezentację multimedialną (temat 18) 2 godz.. Potrzebuje temat jakiś fajny, prosty, ale nie strasznie obszerny.Instrukcje, bezpieczeństwo użytkowania sprzętu technicznego, oszczędność prądu, ciepła i wody, ergonomia.. jednym z nich jest zrobienie oraz wygloszenie prezentacji z motywem przewodnim "ciekawe zastosowanie informatyki".. UWAGA.. Prezentacja na dowolny temat ( najlepiej coś z informatyką)Rozkład materiału z informatyki dla klasy VI (68 godzin - 2 godziny tygodniowo) .. Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej było Ci odnaleźć to czego szukasz.. Liczba godzin Temat zaj .. Tworzenie prezentacji zawierającej wiele slajdów, Pobieranie z internetu plików audio, Korzystanie z różnych układów slajdów, Tworzenie slajdów z dźwiękami, zdjęciami, tabelami i wykresami.. Uczniowie nadal zajmują się różnymi sytuacjami problemowymi, przedstawianymi w sposób opisowy, w tym za pomocą ilustracji i historyjek, ale tworzą je samodzielnie i abstrahują z nich działania, które składają się na własne realizacje w postaci programów lub czynności wykonywanych w innych programach.Temat: Praca z programem Power Point - przypomnienie narzędzi programu (wstawianie, animacje, przejścia, pokaz slajdów).. Średnia z informatyki .Może kiedyś robiliście na jakiś ciekawy temat prezentacje w powerpoint'cie ..

Prezentacja ma być z dziedziny informatyki.

1.1.1.1 - najszybsze serwery DNS; 6over4 (); Mikrokontroler 8052(80c52) - (patrz Intel 8052); A. A+ (język programowania) A computer animated hand - pierwsza w historii animacja 3D (en:A Computer Animated Hand); Acorp - nieistniejący już producent komputerów - opis płyty głównej firmy Acorp ; AD MAILING możliwość wysyłki mailingowej do bazy firm .. Zaczniemy od takiego zadania: dla danego -literowego słowa chcemy znaleźć liczbę jego różnych podciągów.. Lista tematów - kliknij i zobacz Zasady przygotowania prezentacji - kliknij i zobacz Prezentację należy przesłać do 27 kwietnia 2020 na adres w Power Point ( temat dowolny, np. .. Dla chętnych zrobię prezentację o świętach majowych z wykorzystaniem hiperłączy.. 2.Na jaki temat moge zrobić prezentacje na informatyke?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Prace przesyłamy do 20 maja.. Edukacja z zakres szkoły podstawowej dotycząca symboli bezpieczeństwa, ochrony i higieny pracy oraz zasad postępowania w razie zagrożenia.Informatyka.. Jeśli masz wykonać pracę na temat swoich zainteresowań, ciekawej wycieczki czy wakacji, możesz ją zrealizować w różny sposób, np. napiszesz opowiadanie, przygotujesz plakat lub folder na kartonie z bloku rysunkowego, zaprezentujesz album ze zdjęciami, które opiszesz i ozdobisz rysunkami.WItam serdecznie..

Dźwięk i wideo w prezentacji.

Innymi słowy, chcemy odpowiedzieć na pytanie, ile różnych słów możemy uzyskać poprzez wykreślanie niektórych liter ze słowa Dla przykładu rozważmy słowo ABAA.Ma ono dokładnie 10 różnych podciągów: słowo puste, A .Tematy prezentacji: Sposoby wyszukiwania informacji w Internecie (wyszukiwarki, słowniki, encyklopedie, .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. B. Zapisz pod tematem:Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Termin do końca maja.. Psy, Koty, Moja szkoła) Komiks- minimum 4 scenki (Word, Paint) Zadania przesyłamy do nauczyciela przedmiotu do dn. 5 czerwca (piątek) Tematyka prac dodatkowych z informatyki dla uczniów klas 5 Szóstkę może uzyskać uczeń, który spełni co najmniej 3 wymagania z 7.. Polega to na czymś takim, że np. znajdujesz zdjęcie ze swoją przyjaciółką, przycinasz je trochę, żeby nie było widać jej twarzy i pytasz, kto to jest!. Czekam również na propozycje innych tematów związanych z informatyką i komputerami.. Nauka zdalna..

Korzystanie z kreatora prezentacji.

Człowiek juz w zamierzchłych czasach opracował metody liczenia oraz przetwarzania informacji, które przetrwały do dziś, bądź uległy modyfikacji w nieznacznym stopniu.. Nazwy kategorii odpowiadają nazwą przedmiotów szkolnych.Szukasz prac z Referaty z przedmiotu Informatyka?. Tworzymy własne prezentacje (temat 18) 2 godz. Historia firmy Microsoft i systemu operacyjnego Windows.Tematy prezentacji z informatyki w klasach: 1a4, 1b4, 1c4, 1d4 Prezentacje wykonujemy w oparciu o zagadnienia przedstawione w podręczniku.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Uczniowie chcący podjąć się wykonania pracy dodatkowej, do końca października zgłaszają tematy wybranych prac.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Historia informatyki rozpoczyna się wcześniej, niż wydaje się to większości ludzi.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Dlatego w podręczniku do klasy VI z serii Teraz bajty znajdą Państwo tematy, w których uczeń poznaje metody wykonywania obliczeń czy tworzenia prezentacji.. Prezentacja Las.. 1. o to są multimedia - prezentacja lub plakat.. Komputerowy zapis informacji, zbieranie, przechowywanie, przekształcanie, wyszukiwaniem i udostępnianiem danych.. Razem 36 godz.. Obliczenia komputerowe (5 godz.)Tematy prezentacji z informatyki klasach: 1a, 1b, 1c Prezentacje wykonujemy w oparciu o zagadnienia przedstawione w podręczniku..

PrezentacjaTematy prezentacji z informatyki - Klub Zdolnego Ucznia.

Zagrożenia wynikające z rozwoju Informatyki (uzależnienie od komputera i Internetu, anonimowość kontaktów, zagrożenia prywatności, cyberprzemoc, fake news)Od klasy IV zajęcia informatyki zaczynają mieć charakter bardziej formalny.. Prezentacja nie może składać się z kilkudziesięciu wierszy tekstu w jednym slajdzie wklejonego np. z Wikipedii.. W klasie VI uczeń zdobywa również podstawową wiedzę na temat sposobów zastosowania komputera.. Oczywiście można korzystać z innych źródeł, książek, czasopism komputerowych.. 2012-04-01 20:52:15; Na jaki temat mogę zrobić prezentacje na informatyke?. Potrzebuje jakogoś ciekawego tematu ;D Fast proszę o pomoc!witam wszystkich, studia to nie tylko nauka calek, dlatego tez trafiaja sie w miare przyjemne mozliwosci zaliczenia przedmiotu.. Programowanie w klasach IV-VICzym jest prezentacja multimedialna .. Czwarty rok nauczania lub czwarty semestr Realizujemy: z rozdziału VI tematy 19 i 20, z rozdziału VII tematy 21 i 22, z rozdziału VIII tematy od 23 do 26. komentarz do tematu to "Ciekawe zastosowanie informatyki w dowolnej dziedzinie, opracowane na podstawie literatury, internetu lub osobistego doświadczeniaPrezentacja z przyrody 17 stycznia 2021 17 stycznia 2021 admin Temat: Prezentacja z przyrody Tworzenie prezentacji zawierającej wiele slajdów, Pobieranie z internetu plików audio, Korzystanie z różnych układów slajdów, TworzenieArtykuły popularnonaukowe i zadania z informatyki.. 2010-04-24 12:43:12Temat: Prezentacja z przyrody.. W przypadku braku terminu oddania przy temacie, termin ustalamy indywidualnie.. Wykorzystaj zdobytą na lekcji wiedzę odnośnie tworzenia prezentacji.Informatyka klasa V 14.05.2020r.. Podstawowe pojęcia związane z informatyką i zarys historii.. Tekst powinien być w formie zwięzłej i czytelnej.. Wykonaj prezentację multimedialną na temat "Moje hobby", wykorzystując zdjęcia oraz sformatowany tekst.. Tekst powinien być w formie zwięzłej i czytelnej.Tematyka prac dodatkowych z Informatyki.. 2017-02-12 08:28:56; Jak zrobić prezentacje multimedialną na temat One Direction?. 2013-03-30 17:09:29; Na jaki temat można zrobić prezentacje multimedialną o Fryderyku Chopinie?. Temat: Dołączanie hiperłączy do prezentacji Nauczę się korzystać z hiperłączy do slajdów i zasobów internetu.. Pokaz prezentacji ←Cześć, nie mam pomysłu na jaki temat przygotować prezentacje na lekcję informatyki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt