Trudne testy z lektury felix net i nika

Pobierz

Wejdź na strony podane przy lekturachW tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: Trudne słowa w języku polskim.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury obowiązkowe w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: Antoni Czechow - Kameleon, Śmierć urzędnika Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Ignacy Krasicki - wybrane bajki Adam Mickiewicz - Pan Tadeusz (polowanie oraz koncert Wojskiego) John Ronald Reuel Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotemJak dobrze znasz powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafał Kosika?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

f) Nad statkiem kosmicznym z napędem bez paliwowym.. Lubi żarty i ironie.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Skomentuj.. Oto my!Witaj na stronie Quizz.pl.. Na boisku, podczas gry w piłkę .Lektura ,,Felix ,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. pytanie 1 z 15.. Rozdziały będą .Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Jego pasją jest informatyka.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury test 4669 x, 2016-06-18 08:00:00 .. Quizy na temat felix.. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoja wiedzę i przekonaj się , ile pamiętasz z książek , jak dobrze znasz ich bohaterów i najważniejsze wydarzenia.. Kilka lat wstecz miałam okazję zapoznać się wyrywkowo z poprzednimi częściami tej serii i za każdym razem byłam zachwycona nietuzinkowymi pomysłami autora i genialnym humorem bohaterów.Viele Styles & Marken bei BAUR.. Tylko 2/10 osób rozwiązuje ten quiz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury..

W jakich okolicznościach poznali się bohaterowie lektury?

Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Quizy, zagadki, krzyżówki i testy z lektur.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Jetzt portofrei bestellen!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Zablokuj Zgło .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Skomentuj.. Materiały Praca zdalna biblioteki Wyszukiwanie Indeks tematyczny Archiwum numerów Najnowszy numer Prawnik odpowiada.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. trzecioosobowym, drugoosobowym, .b) Nad prototypem nowego statku powietrznego z napędem antygrawitacyjnym c) Nad najbardziej zaawansowanym współczesnym mikroprocesorem d) Nad precyzyjnym nanorobotem do operacji neurologicznych.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. konkursy testy test konkurs Felix, Net i Nika Rafał Kosik konkurs czytelniczy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

... Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

Sprawdź się!. Super!Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. polskiego, Dalej #8.. Klasa 6.Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Zobacz nas na ka.pytania otwarte z lektury felix,net i nika Oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 474 Reads 4 Votes 2 Part Story.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. lektur.. "Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie" to już czternasty tom przygód szalonej trójki nastolatków.. Zapraszamy do oglądania.. 17) Na jakie zajęcia dodatkowe uczęszczali Felix, Net i Nika?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Udostępnij.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. wg Grazynach.. Odpowiedz.. Więcej dowiecie się czytając książke.. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.. wg Anastazja20202.. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt