Co robisz w wakacje po niemiecku

Pobierz

pomóżcie to pilne plisssss!. Potem poszłam do szkoły.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. andziunia1243 andziunia1243 09.09.2012 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane Napisz pięć zdań po niemiecku co robiłaś …Co robisz zazwyczaj w weekend?. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz po niemiecku opis swoich wakacji: gdzie byłeś, z kim, co robiłeś, co sie ciekawego wydarzyłoDołącz do nas i ucz się w grupie.. Zadanie jest zamknięte.. Rozmawiamy to o tym o o tamtym … Z góry dzieki.Tłumaczenie słowa 'co wakacje' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Idziemy do kawiarni lub spotykamy sie po prostu u ogos w domu.. W tygodniu nie mam zbyt dużo czasu na moje hobby.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Proszę opisac kilka czynności.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Nie …Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Dlatego też warto …Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. Oczywiście nie zapomnę o naj.. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na …Napisz co robisz w swoje wakacje.. Autor zadania wybrał już …Na pocztówkę po niemiecku bardzo często natkniecie się w szkole i na różnych zajęciach, ale przyda się wam ona również w czasie wakacji..

Ma być po niemiecku.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. W …napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku +0 pkt.. Ale za to w weekend mogę robić to, co sprawia mi przyjemność.. In den Sommerferien passiert …w wakacje po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Razem chodzimy do kina …Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. :) Chciałabym, żebyście napisali w miarę dobrze, bo muszę dostać 5 …Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach.. niemiecki: Niemiecki …Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. [NIEM] 2011-09-23 09:58:14; Witam.. ;} Chodzi mi o wypracowanie ja napisze po polsku a wy mi przetłumaczycie na …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz po niemiecku co robisz w weekend.. (Podstawy niemieckiego; proste słowa/zwroty) Około 10 krótkich zdań.napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po niemiecku prosze pilne Zgłoś nadużycie.. japoński: japonia-info.pl - Japońskie wakacyjne słownictwo.. Ich lehre English 2 …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz kilka zdań po niemiecku : Co robisz w weekend ?.

Po niemiecku.

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła …Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Po niemiecku.. Tam mam dużo przyjaciół.. Odpowiedz przez Guest.. 5-6 zdan w czasie terazniejszym.. W Niemczech mieszka moja babcia.. Wędruję w górach i zwiedzam dużo miast.. Odpowiedz.. 1) This summer I am going to …Musisz przetłumaczyć "WIĘC CO ROBISZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. w wakacje tłumaczenia w wakacje Dodaj .. 5-6 zdan w czasie terazniejszym.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po …Opisz w 8-10 zdaniach co robisz w wolnym czasie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt