Przeczytaj tekst w zadaniu 1 jeszcze raz i odpowiedz na pytania

Pobierz

Przedmiot: Język rosyjski.. Odpowiedzi zanotuj w zeszycie.. Strona 44.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 2 str 32,Mit links!. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. 2… 3 .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 2.. Logowanie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.Tekst-1997-I was born on 25th September in Edinburgh.. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.. To jest niemiecki "Aha!. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Przeczytaj tekst.. My mum and dad / pop stars 3.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. UWAGA!. Rejestracja.. Hi Tom ,Dorysuj brakujący element puzzle do każdego zdania.. jeszcze raz i połącz odpowiednio części zdań.W zadaniu 2 i 3 wpisz tylko poprawne odpowiedzi.. Do tej pory jego samochód spalał przeciętnie 7,21 na 100km.1.. Na koniec głośno przeczytaj cały tekst.. 4- Ułoż 4 pytania i odpowiedz na nie.. Zeszyt ćwiczeń cz. 1.. Pytania i odpowiedzi.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz.. - Zadanie 2: Kompass Team 3 - strona 77Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Grammatik 1Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczenia 5. i odpowiedz na pytania.. bitte nicht so viele Test…Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ List32 Przeczytaj tekst w dw.. 2012-11-26 16:16:01 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Przeczytaj jeszcze raz tekst ewangelii i odpowiedz na pytania: a ) Co spotkało człowieka schodzącego z Jeruzala do Jerych…Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania.-Niemiecki 2014-09-12 17:39:43 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.. Logowanie.. lepszą odp.. - Zadanie 4: Tajemnice przyrody 5 - strona 88Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania When was Daniel Radcliffe born?. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.Rozwiązania wszystkich zadań zapisuj na kartach odpowiedzi, pamiętając o podaniu numeru zadania.. Nowe pytania.. Wykonaj zadania w ćwiczeniach: Zad.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Czekam, proszę i z góry dziękuję ;) Proszę czekać.B.. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w .Przeczytaj zdania w zadaniu 3. jeszcze raz i zwróć uwagę na zaimki dzierżawcze mein/ meine oraz dein/ deine..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Rejestracja.. Daje naj :-)Pytania i odpowiedzi.. Rozwiązania zadań.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj tekst w zadaniu 1 jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Potrzebne na już :)Zadanie 2 przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania BLAGAM SZYBKO DAJE NAJ!. Klasa: I liceum.. Wer arbeitet im ÄrztezugKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ pszeczytaj sms w zdaniu 1 jeszcze raz i odpowiec na pytania .napisx odpowiedzi w zeszycie.. Odpowiedzi zanotuj w zeszycie.. Teksty: 1.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. W Morzu Bałtyckim Odpowiedź na zadanie z Tajemnice przyrody 6.. Wybrana książka: Wybierz książkę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowied…⦁ Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Przeczytaj SMS-y w zdaniu 1. jeszcze raz i odpowiedz na pytania napisz odpowiedzi w zeszycie 1.Was lauft im Kino?. 5aZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Tekst wpisz do zeszytu przedmiotowego - zadanie 2, str. 101 w podręczniku.. 2015-03-29 18:06:24Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę..

Was läu…Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).

1 jeszcze raz i wybierz poprawnaodpowiedz.. Następnie przepisz podaną regułę z właściwymi formami zaimków dzierżawczych do zeszytu.. Po gimnazjum (Podręcznik, WSiP) Klasa: III technikum.. 2003- I started primary school .I met my friend Andrew.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Rzeczowniki w języku niemieckim mogą występować z zaimkami dzierżawczymi, których forma zależy od liczby i rodzaju rzeczownika, np.Przeczytaj na głos, posłuchaj jeszcze raz nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Proszę o przesłanie mi odpowiedzi do zadania: 3 i 5 z podręcznika oraz zadania 1 z zeszytu ćwiczeń do piątku.Ex 3 - Posłuchaj trzech dialogów Cd 3.6 3-06_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3i uzupełnij .Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytania w zeszycie przedmiotowym - zadanie 1, str. 100 w podręczniku.. 3 Zadanie.. Udziel krótkich odpowiedzi (maksymalnie trzy słowa) na pytania 1-4 zgodnie z informacjami zawartymi w tekście..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt