Popatrz na zdjęcie i wybierz poprawną odpowiedź what do you think it is

Pobierz

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Na koniec kliknij "Check", żeby sprawdzić swój wynik.. Popatrz na obrazek (.). - Zadanie 1: English Class A2.. Zadanie znajdziesz TU: *wersja do wydruku: kl.5.11-15.05Wybierz poprawną odpowiedź.. EX.2 Zapisz w zeszycie podane wyrazy.. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z materiałów, które umieściłyśmy wcześniej.. 1 W parach odpowiedzcie na pytanie.. Użyj czasowników: love, like,Zad.5 Popatrz na oś czasu, daty i wydarzenia.. Wybierz poprawną odpowiedź i zaznacz odpowiadającą jej literę A, B C lub D.. Matematyka Siostra Ani jest od niej o 5 lat młodsza razem mają 29 lat ile lat ma Ania a ile jej siostra zapisz obliczeniaDo każdej z opisanych sytuacji (1-5) wybierz właściwą reakcję (A-).. Repetytorium ósmoklasisty - unit 6 Żywienie.. (0-8 pkt.). W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. Then fry them inPolecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie .W zdaniach pod obrazkami wybierz właściwy .2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (przykład) 2. a sore throat Odpowiedź na zadanie z English Class A2.. Popatrz na zdjęcia (.. )Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Workbook.Wybierz poprawną odpowiedź1.

Zakreśl poprawną odpowiedź A, lub 1 2 3 4 5 b a c b a Zadanie 9.. Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. EX.3 Popatrz na menu.. KARTA ODPOWIEDZI 1.. Wpisz znak 7 w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.#3 Train your brain 勞 Wybierz poprawną odpowiedź.. Popatrz na obrazek (.). - Zadanie 1: English Class A1.. 2 SŁOWNICTWO Które zakończenia zdań pasują do początków?Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Napisz list do swojego nauczyciela, w którym opiszesz, co lubisz, a czego nie lubisz robić na lekcjach języka angielskiego.. I'm thirsty!Matematyka Czy ktoś pomoże mi rozpisać przykłady z równania 102^2=(100x2)^2 i 99^2=(100-1)^2 ?. Podpisz zdjęcia.. • Wybierz zdjęcie, które według ciebie jest najlepsze i uzasadnij swój wybór.Popatrz na obrazek i wybierz poprawną odpowiedz a,b lub c. Question from @AgaPatryk - Szkoła podstawowa - Język angielskiPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wybierz poprawne odpowiedzi.. Znajdź liczby 1-6 na zdjęciach na str. 52.. Kliknij w odpowiedni link, wpisz swoje imię, nazwisko i klasę.Zad.. Życzymy Wam miłej nauki,Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg..

Popatrz na zdjęcie i wybierz zdanie najlepiej je opisujące Preview this quiz on Quizizz.

18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz in Lekcje dla klas 4, Lekcje zdalne.. Przeczytaj tekst.. - Co chciałbyś / chciałabyś zjeść?. Uzasadnij odpowiedz.. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. usłyszysz dwukrotnie.. Uwaga!. ; Chemia Czy roztwór przygotowany w wyniku rozpuszczenia 17 gramów KNO3 w 20g wody o temp.50 stopni C będzie roztworem nasyconym?. Wybierz właściwą reakcję.. Musisz wybrać zdjęcie na stronę startową portalu.. Następnie przeczytaj tekst poniżej i wybierz poprawną opcję.. Dopasuj je do zdjęć.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. EX.4 Popatrz na zdjęcia jeszcze raz.l love doing projects!. Wybierz odpowiednią formę liczby MNOGIEJ rzeczownika: das Lineal Preview this quiz on Quizizz.. Wstawione słowa zostały pogrubione w tłumaczeniu.. (przykład) 1. ear 2. hair Odpowiedź na zadanie z English Class A1.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Did you order take away food last week?. Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).. Workbook - strona 42..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt