Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych

Pobierz

Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie - z .Witaj na stronie Quizz.pl.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Rozpocznij test.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. Felix, Net i Nika oraz …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - z lektury - Test.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, …Witaj na stronie Quizz.pl.. 1) Jak nazywał się pies Felixa?. a) Sztuczną inteligencją stworzoną przez Neta.. Tatry .Rozwiąż test!. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 1) Kim był Morten?. 1657 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. pytanie 1 z …a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Udostępnij.. Jak brzmią nazwiska …Test z lektury!. Jak dobrze znasz lekturę "Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź swoją wiedzę!. wg Zbysioubudubu.. chomik8.. heylisa 2 lata temu.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Akcja toczy się współcześnie.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Test składa się z 12 pytań.. rude włosy.. Co zrobiła …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Super!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z części 1-2, czyli .. Ikigai 2 lata temu.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów … Kim był ojciec Felixa, Piotr Polon?. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt.Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix …Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Test składa się z 15 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to …Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

"FNiN oraz Gang …Test wiedzy o ,,Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi,, Super!. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych …"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. 1) jaki kolor ma włosów ma nika a) brozowe b) rude c) kasztanowe d) bląd 2) Czy Nika ma rodziców a) …Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Nika miała.. b) Przywódcą Gangu Niewidzialnych …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Warto się sprawdzić.. 0%Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Skomentuj.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i …Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

Niektóre z pytań są naprawdę tru...Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Quiz.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY.. Udostępnij.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt