Świat po 2 wojnie światowej test

Pobierz

Warto jednak wiedzieć, co działo się z naszym i z innymi krajami w czasach przeszłych.Test Sprawdzian 07.. Duże Brawka !. Pogłębiaj wiedzę w temacie .. Na sam początek.Kiedy zakończyła się II wojna światowa?. Spośród podanych wydarzeń wybierz wydarzenie chronologicznie pierwsze i wydarzenie chronologicznie ostatnie.. "Szklanki" czy "Jungle .Rozdział III II wojna światowa str. 123 - 178 II wojna światowa Rozdział IV Polacy podczas II wojny światowej str. 179 - 218 Polacy podczas II wojny światowej Rozdział V Polska i świat po II wojnie światowej str. 219 - 268 Polska i świat po II wojnie światowej TEST STRESZCZENIETest podsumowujący rozdział V "Polska i świat po II wojnie światowej" • Rozdział V Polska i świat po II wojnie światowej • pliki.. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. 8th grade .Plik TEST A polska i świat po II wojnie światowej.doc na koncie użytkownika Anngellaa • folder rozdział V • Data dodania: 15 sty 2015II Wojna Światowa-Test.. radziecki.. Wschodnią granicę ustalono zgodnie z linią Curzona, a zmiana została usankcjonowana polsko-sowieckim układem 16 sierpnia 1945r.Świat po 2 Wojnie Światowej Sprawdzian Klasa 8 Test PDF.. Skomentuj.. podziel się .. Średniowiecze i czasy nowożytne .. Wiek XX dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Historia: Świat po II wojnie światowej (meme) Kiedy odbyło się ostatnie spotkanie wielkiej trójki- konferencja poczdamska?.

Świat po II wojnie światowej.

Publikacje nauczycieli: Logowanie i rejestracja:Test zawiera 20 pytań.. by radziecki.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. W 1956 r przemówienie w tym mieście wygłosił Martin .Preview this quiz on Quizizz.. Zgłoś nadużycie.. Jak zakończyło się wprowadzenie Wielkiego Skoku?. 8.3 Świat po II wojnie światowej (nowa era) DRAFT.. Co przeprowadzono w celu upewnienia się, że Niemcy nie zagrożą .POLSKA PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ- QUIZ.. Milionerzy — Edycja Minecraft!. Szukasz Świat po II Wojnie Światowej Sprawdzian?. Wielka trójka spotkała się w składzie: Harry S. Truman, Clement Attlee oraz Józef Stalin.. Udostępnij.. "II wojna światowa" - klucze odpowiedzi Grafiki sprawdzianów na stronie są zamazane w celu zabezpieczenia przed kopiowaniem.Niełatwy test z II wojny światowej.. #systemwersalski #odbudowapowojenna #wielkikryzys #kryzysdemokracjiweuropie #zsrr #okresmiedzywojenny.Preview this quiz on Quizizz.. Została za to aresztowana, co zapoczątkowało protesty czarnoskórej ludności.. Odbyło się to między 17 lipca a 2 sierpnia 1945.. Kubello04 4 lata temu.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowaniaTest Polska i świat po II wojnie światowej, Rozdział V podręcznika Poznać przeszłość..

Świat po II wojnie światowej DRAFT.

2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Opanowałeś do perfekcji podstawową wiedzę na temat II Wojny Światowej.. wiek XX sprawdziany :Test do rozdziału V. Zapoznaj się z tekstem, a następnie wykonaj polecenia.. Podoba się?. Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 12 razyswiat po II wojnie swiatowejPlik Dzial Swiat w czasie II wojny swiatowej test nr 8.doc na koncie uzytkownika jamnik13 folder Sprawdziany historia Data dodania: 11 lut 2012Test Polska i swiat po II wojnie swiatowej, Rozdzial V podrecznika Poznac przeszlosc.Europa i świat po II wojnie światowej .. Wskaż zdanie prawdziwe dotyczące nowych granic Polski.. Fajny quiz:) .. by alobialahistoria.Sprawdzian "Świat po II wojnie światowej" - test sprawdzający - rozdział 3.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 8.. PRZECZYTAJ TEKST I ODPOWIEDZ NA 2 KOLEJNE PYTANIA.W 1954 roku w stolicy stanu Alabama Montgomery czarnoskóra Rosa Parks odmówiła przeniesienia się w autobusie na tylne siedzenie, co było zgodne z zasadą segregacji rasowej.. Prehistoria i starożytność .. O poznawaniu dziejów .. Państwo Izrael zostało utworzone w roku.. II wojna światowa Test Świat podzielony - okres zimnej wojny Test Konflikty zbrojne po II wojnie światowej Test Europa Środkowowschodnia w okresie zimnej wojny Test Procesy integracyjne w Europie Zachodniej..

Polska po II wojnie światowej .

Historia to jeden z najważniejszych przedmiotów w naszych szkołach, chociaż nie jest on obowiązkowy na maturze.. Świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział III Zapoznaj się z wykresem, a następnie dokończ zdanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt