W zeszycie przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski

Pobierz

Hello Ruth!Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i dramatycznie poprawne zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. Odpowiedz na te pytania.przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. I can see some crumble on the plate.Przetłumacz wielkanocne wyrazy na język angielski!. Przetłumacz podane w nawiasach podane fragmenty zdań na język angielski Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 3/91.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia .Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 5.Zadanie: przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielskim,tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania w każdą lukę możesz wpisać do czterech Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 3.1 - 3.5., aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Dopasuj wypowiedzi A-H do sytuacji 1-8.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.

Pobierz Brainly na Androida W każdą lukę wpisz maksymalnie cztery wyrazy.. It's my brother's.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania (3.1.-3.5.).. (Lepiej powiedz) … the truth this time.. Uwaga!. Zadanie dla chętnych: ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów- ćwiczenie 5/91 Łączymy się online się w środę 22.04.2020 o .. Przetłumacz zeszycie podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski w parach odpowiedzcie na pytania używając wyrażeń z banku zwrotów powyżej .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Autor: carolinaaa93 Dodano: 14.10.2011 (10:36) hej mogłby ktos zrobic te zadania chciałabym sprawdzic czy mam dobrze zrobione z góry dzięki :) 1.wstaw czasowniki w nawiasach w odpowiedniej formie czasu Present Simple lub Present Continous.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. I was wondering (dlaczego Piotr nic nie mówił).. 1 This bike (nie jest mój) _____..

2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. Da ktoś na polski język przetłumaczenie jeszcze plis szybko .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zadanie, 5 str. 2 klasa 7.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. I hate being ( kiedy utknę w korku ) _____Treść zadania.. These trousers (nie pasują na mnie).. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. 2013-05-13 20:07:54 Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?.

... Pobierz Brainly na AndroidaPrzetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.

Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.W zeszycie przetłumacz podane w nawiastkach fragmenty zdań na język angielski używając maksalnie trzech wyrazó… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach tak aby zachować poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisanych wyrazów w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy .. Aunt Rita _____ (zawsze zapomina o) my birthday!Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. 3.Nina.. (napisała) ten messages today.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym brakuje do czterech elementów.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Zapisz odpowiedz w zeszycie- ćwiczenie 4/91.. Uwaga!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. UWAGA : w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.3.1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów 1..

| sameQuizy Tłumacz Google/Google Traslate Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na j. angielski.4.

2011-12-06 17:52:45 przetłumacz podane zdania na język angielski 2014-03-24 18:06:23Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.. 3.1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów zdań Uwaga w każdą lukę możesz wpisać nie więcej niż trzy wyrazy.. It's about time he (zaczął się sam utrzymywać)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt