Charakterystyka postaci niki z felix net i nika

Pobierz

Stefana Kuszmińskiego w .Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix Polon", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Wiktor - Kolega z klasy Felixa, Neta i Niki.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.Nika Mickiewicz[1]- główna bohaterka serii książek pt.Felix, Net i Nika.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu[2] na trzecim piętrzestarej kamienicy na Pradze..

Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.

nika_1991 • 9 miesięcy temu.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Uroczy i zawsze gotowy do pomocy.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta i Niki.. Ma czternaście lat.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Nie lubiAurelii[3] , ponieważ ta podrywa Neta.. Mieszka z rodzicami w domu na przedmieściach Warszawy.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Zakochana w Necie.. Uczniowie klasy pierwszej "a" to Lucjan (najwyższy, klasowy lider), Wiktor (uśmiechnięty, pomocny), Oskar (drobny blondyn sprawiający wrażenie nieustannie niezadowolonego, snob), Horacy (ciemnowłosy, niski, krępy, małomówny), Klemens (wiecznie coś zajadający .Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Razem z Felixem próbują połączyć swoje siły, by stworzyć inteligentne roboty.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Jest chłopakiem Niki.Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaTutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności"..

Jego tata jest wynalaz...Uczniowie gimnazjum - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Net nie jest jego prawdziwym imieniem - sam sobie takie wymyślił, bowiem jego własne mu się nie podobało.. Jury złożone z krytyków muzycznych, jednej celebrity oraz specjalisty nurkowego kończyło właśnie omawiać występ sławnej aktorki w programie "Gwiazdy śpiewają pod wodą".. Uczęszcza doGimnazjum.Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Zmarł, kiedy Nika nie miała już matki.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Paweł Mickiewicz (ojciec Niki) - niewiele wiadomo o jego przeszłości.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Rozwiąż test!a) został przekazany dyrektorowi szkoły b) trafił na wystawę organizowaną przez tatę Neta c) Tata Felixa przekazał go muzeum d) Felix, Net i Nika przekazali go na cele dobroczynne 14) Święty Mikołaj podarował Nice: a) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Felixa b) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Neta c .. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach..

Zapraszam do rozwiązania mojego Quizu o tej serii ( sorry za reklamę) ... Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?

Nosi okulary.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem .Charakterystyka zewnętrzna.. Jest dziewczyną Neta.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST .. - mieszkanie Niki - kawiarnia "Zbędne kalorie" .. Felix Polon.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Test składa się z 12 pytań.. pytanie 1 z 20cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Występuje w trzeciej części.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieGłównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach..

Jego wielką pasją jest informatyka, to ...Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. 2009-05-31 13:23:27Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Czy nadajesz się na MORSA?. Co to za słodycze?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Nika ukrywała jego śmierć, mówiąc, że pije i jest akwizytorem.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Najlepiej poinformowany w .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Litery.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix westchnął i przełączył na telewizję.. Klasowa piękność.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną.. Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im.. Charakterystyka wewnętrzna.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. Urodziła się wlipcu 1992 lub 1991w Warszawie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt