Test z lektury tajemniczy ogród pdf

Pobierz

Gdzie wychowywała się Mary?. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Z którą postacią z serialu Gotham najbardziej się utożsamiasz?. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Tajemniczy ogród - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Tajemniczy ogród.. temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaTest ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod"ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Test z lektury Tajemniczy ogrod.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. A dzisiaj jestem szczesliwa, ze dzieki Pani pomocy, mojemu dziecku udalo sie ruszyc z miejsca.. "Tajemniczy ogród" - znajomość lektury.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Jak nazywa się głowna bohaterka książki ?. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Test z lektury Tajemniczy ogród.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Tajemniczy ogródTest z lektury Tajemniczy ogrod..

Burnett "Tajemniczy ogród".

Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. Rozwiąż test!Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód '' #lektura, #anime 271 x, 2017-05-22 17:24:04Tajemniczy ogród - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Tajemniczego ogrodu.. Tytuł.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Popularne quizy w tym tygodniu: Paulina czy Mini Majk?. Zredaguj list do kolegi lub koleżanki, w którym podzielisz się z nim swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi przeczytanej lektury F.H.. — O kim mowa?sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod, Publikacja ta jest wydana w stolicy polski, w 1991 r. Jest to przyklad przekazywania.. Pamiętaj praca powinna zająć przynajmniej połowę wyznaczonego .. "Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Edit "Tajemniczy ogród" - znajomość lektury.To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 6.pdf na koncie użytkownika mizgieraleksander • Data dodania: 31 mar 2017Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..

Tajemniczy dom i ogród.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test znajomości lektury: Tajemniczy ogród.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.sprawdzian z lektury tajemniczy ogród profesor.pdf (22 KB) Pobierz.. 1 osoba kupiła.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Mary nazwala swoj ogrod tajemniczym.Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Tajemniczy ogród Lektura z opracowaniem (klasa 4-6 SP) (oprawa miękka) 5,83 zł.. Jadwiga Wlodarkiewiczowa.. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Bo też dom był w dużej części pusty.Pobierz: napisz opowiadanie z lektury tajemniczy ogród.pdf.. A to dopiero pierwsza z.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach..

Gdzie Mary urodziła się?Tajemniczy ogród - Test.

Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. pytanie 1 z 10.. Mary nazwala swoj ogrod tajemniczym.Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród".. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. klaudia_grzelczak_00132.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Najbardziej kompletny test z lektury Tajemniczy ogród jaki znajdziesz w sieci.. Rozwiaz quiz!Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na.. Zawiera 13 pytań.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Glownymi bohaterami sa: Maly Ksiaze, sprawozdawca - pilot, roza.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaz lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Czy to państwo było gospodarzem Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn?. pytanie 1 z 10.. Napisz, co ci się w niej podobało, jak losy bohaterów wpłynęły na twoje postępowanie i zachowanie..

Jadwiga Wlodarkiewiczowa.Quiz tajemniczy ogród.

Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Serwis zamkniety.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Napisz rozprawkę w której odpowiesz na pytanie czy warto podejmować walki mimo świadomości przegranej argumentacji Odnieś się do podanego fragmentu Iliady znajomości mitu trojańskiego i do innego wybranego tekstu literackiego.Rok wydania.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Grzegorz Tupaj Data publikacji 2014-05-15 Średnia ocena 3,00 Pobrań .wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: Tajemniczy ogród.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaPreview this quiz on Quizizz.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt