Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach. w każdym

Pobierz

1 They've been (na wakacjach od poniedziałku).. 2 Is Jackie still in town or (już wyjechała)?. Zadanie 16 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 4,443 wizyt.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. 10 Fragmenty zdań podane w nawiasach przetłumacz na język angielski, tak aby powstały poprawne zdania.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. My shoes _____ (nie zostały naprawione) yet.. _____ (Te obrazy zostały namalowane) in London.. Chętnie się z tobą spotkam.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Na przykład, jeśli uczeń z języka angielskiego uzyskał 80% punktów.. 2012-01-16 21:33:55TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 4.. Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. 0 głosów.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. Zobacz odpowiedź.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. Zaloguj się, by dodać komentarz.. niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 3.Nina.. (napisała) ten messages today.Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

Przykładowo, określPrzetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.

Fragmenty w języku polskim podane w nawiasach przetłumacz na język angielski.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym brakuje do czterech elementów.. Social media _____ (są wykorzystywane przez) millions of people to communicate.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. zadanie dodane 5 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasia2008107 (-970) .Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 3.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. (Nie znalazłem) my sunglasses yet.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Możesz użyć maksymalnie trzech słów w każdym zdaniu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 4 wyrazy.PROSZĘ O POMOC DAM NAJPrzetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćW każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

4.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.. They (grają) basketball tomorrow - theBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski .. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie trzech elementów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. Z a d a n i e 2 Z a d a n i e 3 W każdym minidialogu wybierz poprawną odpowiedź, które będzie odpowiednią reakcją.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 7.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zobacz odpowiedź.. 1.Opublikowany in category Język angielski, 06.10.2020 >> Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawnie.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Napisze ktoś po angielsku te wyrazy i zdania tylko pls bez literówek i błędów Trochę umiem mówić po angielsku.. Wypełni ktoś luki na Dziś jak nie no to na poniedziałek help daje naj PRESENT PERECT 1.. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski 1 Zobacz odpowiedź ..

Complete ...Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

Zadanie drugie.. Zareaguj w poniższych sytuacjach.. 1.przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. 2013-05-13 20:07:54 Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt