Piątka z zakątka test online

Pobierz

Piotr Podoba.. Kliknij, by wydrukować.PIĄTKA Z ZAKĄTKA - Cały audiobook - Krystyna Drzewiecka - Lektura do słuchania.Uczestników konkursu "Mole książkowe" zapraszamy na test ze znajomości treści książki "Piątka z Zakątka".. Kliknij, by wydrukować.. ), nie miałam problemów z wyobrażeniem sobie, że narratorka ma siedem lat.. Nie pomyliłam się - Kinga czytała, a właściwie pochłaniała nowy księgarski nabytek i co chwilę komentowała przeczytane fragmenty.Edukacja ekologiczna dzieci to inwestycja w naszą przyszłość, dlatego tak istotnym jest, aby od najmłodszych lat integrować młode pokolenie wokół tematyki zw.1.. Test odbędzie się w piątek -19.02 na 2 i 6 lekcji (zmiana popołudniowa) w czytelni.. 1) Ile członków było w bandzie Piątki z Zakątka?. Przeczytaj uważnie treść pytań i zaznacz tylko dwie możliwe odpowiedzi.. Sprawdzian z lektury " Piątka z Zakątka" - Test.. METRYCZKA.. Sprawdzian z lektury " Piątka z Zakątka" Quiz.. Klasy 1-3: 1.. Dopasuj tekst lektury "Asiunia " do obrazka.. Główny wątek Magda - koleżanka głównego bohatera, ma długie ciemne włosy, częstoPotrzebujesz testu do konkursu - wydrukuj.. Bobik - rudy, długowłosy pies, z czarnym nosem i dużymi oczami.. Kto opowiada losy "Piątki z Zakątka?. Z przygód krasnala Hałabały.. 3) Jaki skarb banda znalazła w opuszczonym domu?Free.. 1.Chyba wszyscy pytali się swoich mam..

Test V- Sławni Polacy Test ...Z naszej półki, czyli mama i córka polecają: "Piątka z zakątka" Pomyślałam, że pewnie czyta kolejną książkę i w ten sposób wyraża swoją aprobatę.

3.Zbiór zabawnych historyjek z życia różnych małych dzieci.. Złodzieja rowerów dopadli: a) Pani z kwiaciarni b) Bobik c) Tomek, Krzyś, Kaśka d) Ciotka Matylda 2.Kiedy czytałam "Dzieci z Bullerbyn", a było to ledwie dwa lata temu (tak, zaatakowałam nimi Starszego, gdy miał ledwie sześć lat, więc jeśli ciągle nie ma egzorcysty, to pokropcie mnie chociaż wodą święconą!. "Piątka z Zakątka" - Krystyna Drzewiecka.. a) troje b) czworo c) pięcioro 2) Jakiej rasy był Bobik a) Bobik jest jamnikiem b) Bobik jest buldogiem.. 22 października 2016 Przez biblioteka.. Jak Krak zbudował Kraków.. Wykonam rozbudowaną metryczkę i oddam ją w wyznaczonym terminie.. : a) Tomek Sadowski b) Krzyś Paszkowski c) Krzyś Sadowski d) Tomek Paszkowski II.. Kiedy natomiast czytałam "Piątkę z Zakątka", co chwilę łapałam się na tym, że .Krystyna Drzewiecka "Piątka z Zakątka" .. Przeczytam jedną z podanych przez panią książek w wyznaczonym terminie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt