Zapisz jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu żagiel

Pobierz

Pozostała część zadania jest częścią …Zapisujemy wyrazy z rodziny wyrazów żagiel: żaglówka, żeglować, żeglowanie, żeglarz, żeglarstwo, żegluga, żeglarka.. Nastepnie dobierz te wyrazy w pary i w …Zadanie: napisz jak najwięcej wyrazów należących do rodziny król Rozwiązanie: król , królowa , królewna , królewicz , królestwo , królewski , królować …Proszę o pomoc !. słownictwo, wysłowić, słowotwórstwo Jeśli masz …Rodzina wyrazu!. Proszę czekać.wypisz rodzinę wyrazu"żagiel" - Brainly.pl.. żeglarstwo n, żegluga ż, żeglarz m, żeglarka ż, żeglowanie n, żaglowiec m, żaglówka ż, pożeglowanie n, zażeglowanie n, przyżeglowanie n … Zapisujemy kilka wyrazów należących do rodziny wyrazu biegać:biegaczka, biegacz, biegać, biegający, Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele.. Question from @Anitaaaa1234 - Liceum/Technikum - Polski Pozostała część zadania jest częścią …odpowiedział (a) 14.10.2010 o 18:17: żaglowiec, żaglówka, żeglarstwo, żeglarz, żeglowność, żeglarka,żaglować,żeglować.. pisać : cud : piękny : z góry dziękuje ; * Kto najwięcej napisze daje naj ; …Zapisz w zeszycie jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu WYNALAZEK .Wyrazy domownik, domator, domek, domeczek, domostwo, domownicy, domowy, udomowinoy, przydomowy, bezdomny, podomka domostwo, domek, domownik, domowy, domeczek …wyrazy pokrewne: rzecz..

Zapisz jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu żagiel.

;) 2011-11-05 15:04:15; uluż jak najwiecej wyrazow z liter tworzacy wyraz makulatura 2014-06-08 11:11:54; z liter podanego …Prawda czy fałsz - Elementy szybko się przesuwają.. Question from @Jagoda89000 - Szkoła podstawowa - …Ułóż rodzinę wyrazów pochodzących od słowa brat.zapisz na schemacie co najmniej sześć wyrazów pochodnych.. Ułóż i zapisz zdanie z wybranym wyrazem oraz pytanie do tego zdania.Zapisz jak najwięcej wyrazów pokrewnych należących do podanych rodzin wyrazów.. Dołącz do nas i ucz się w …Zapisz jak najwiecej wyrazów pokrewnych należących do podnych rodzin wyrazów.. w każdym z nich podkreśl rdzeń Odpowiedź Guest brat …PILNE!. Wymień wszystkie albo prawie wszystkieodruchy warunkowe i bez warunkiwe 2021-06-13 09:47:12; …do wyrazu rodzina dopisz wyrazy pokrewne Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: olunia22 14.4.2010 (19:45) Podaj po dwa przykłady … Pisać cud piękny daję naj.. 2012-12-05 17:18:08; Do wyrazu kwiaty dopisz jak najwięcej wyrazów pokrewnych 2010-04-07 …1) Podaj jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu "słowo" słówko, słownik, słowny, gołosłowny.. Ułóż i zapisz zdanie z wybranym wyrazem oraz pytanie do tego zdania.Zadanie: zapisz w zeszycie jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu wynalazek ułóż i zapisz w zeszycie 4 zdania z wybranymi wyrazami …Zapisz w zeszycie jak najwięcej wyrazów z należących do rodziny wyrazu dom 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 15.9.2015 (22:18) DodajZapisz jak najwięcej wyrazów(7) należących do rodziny wyrazu: żagiel..

Zapisz jak najwięcej wyrazów pokrewnych należących do podanych rodzin wyrazów.

Karty ćwiczeń.Konek naaaa najwiecej wyrazow?. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Zapisz jak najwięcej wyrazów pokrewnych należących do podanych rodzin wyrazów.. pisać : cud : piękny :.. 2010-10-12 16:32:30 rodzina wyrazu ogród 2010-11-24 15:49:47 Jaka jest rodzina wyrazu gwiazda ( gwiazda co świeci na niebie) 2011-03-17 …Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: rodzina wyrazu kwiat przynajmniej 10.. Napisz krótką historyjkę(4-5zdań)w której urzyjesz jednego ze …Zapisz jak najwiecej wyrazów pokrewnych należących do podnych rodzin wyrazów.. pisać :cud : piękny : z góry dziękuje ; *Kto najwięcej napisze daje naj ; …Napisz jak najwięcej wyrazów należących do rodziny wyrazu król.. DAJE NAJZapisujemy wyrazy z rodziny wyrazów żagiel: żaglówka, żeglować, żeglowanie, żeglarz, żeglarstwo, żegluga, żeglarka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt