Napisz ogłoszenie o zgubionym portfelu po angielsku

Pobierz

Zbiórka przed szkołą po 5 lekcji.. • Poproś o pomoc w znalezieniu współlokatora ze względu na koszty.Napisz ogłoszenie w języku angielskim o tym że zgubiłeś/aś telefon na pół kartki a4 lub lekko mniej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Ogłoszenie po angielsku - wzór Przykład ogłoszenia nr 1 Ogłoszenie o imprezie halloweenowej: HALLOWEEN PARTY.2011-05-23 20:28:57 potrzebuje na polak ogloszenie o zaginieciu psa 2010-02-22 19:47:09Ogloszenie!. Przykład .Patryk141.. Klasa 2.. - Zaliczaj.pl.. 7 znaleziono niebieski piórnik w czerwone kropki.. Uwaga dnia 15.12.2014r.. Znalazłeś czyjś portfel?. Przy pisaniu ogłoszenia najważniejsze jest zwięzłe podanie najistotniejszych informacji.. Ogłoszenie w języku angielskim.. 2 Zobacz odpowiedzi .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz zawiadomienie o zgubionym portfelu.Zadanie: napisz krótkie ogłoszenie o zgubieniu cennego Rozwiązanie: uwaga w dniu 12 kwietnia 2010 zgubiono klaser z cennymi znaczkami klaser koloruZadanie: napisz ogłoszenie o zgubionym plecaku Rozwiązanie: uwaga dnia 10 marca 2011 roku został zgubiony plecak , czarny z szarym znaczkiem firmyJeżeli widziałeś Dingo, bądź masz jakiekolwiek informacje o jego miejscu pobytu dzwoń niezależnie od pory: 700 800 900.. Treść zadania.. Był on ciemno szary , z dokumentami i wszystkimi moimi danymi w środku , jeśli ktoś go znalazł , lub widział proszę o pilny kontakt ze mną .Ogłoszenie po angielsku to krótka forma pisemna, której zadaniem jest poinformowanie o czymś większej liczby ludzi..

Klasa 2.Napisz ogłoszenie o zgubione czapce po angielsku w 3 zdaniach.

Zapisz ogłoszenie o zaginionym portfelu po angielsku podaj jak długo go masz, z czego jest zrobiony itp i jak … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zadanie: napisz ogłoszeni o zgubionym plecaku po angielsku Rozwiązanie: announcement i would like to inform everyone that lost on 14 april 2010 in the afternoon in the Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Ogłoszenie po angielsku - wzór Przykład ogłoszenia nr 1 Ogłoszenie o imprezie halloweenowej: HALLOWEEN PARTY.. Informujemy, że dnia 1.02.2014 roku w sali nr 14, odbędzie się konkurs literacki dla klas 4-6.Zadanie: napisz ogłoszenie po angielsku w którym napiszesz ogłoszenie o wynajęciu domu Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Ogłoszenia są zazwyczaj umieszczane w gazetach, lub na portalach ogłoszeniowych / aukcyjnych.. Musi zawierać wszystkie niezbędne dane - np. pisząc o organizacji .Napisz ogłoszenie o sprzedaży pierwszego numeru gaztki przygotowanej przez Twoją klasę z okazji pierwszego dina wiosny 2010-03-13 07:25:59 Napisz ogłoszenie o sprzedaży telefonu komórkowego

2010-02-23 15:18:11Napisz ogłoszenie o zgubionym piórniku.

Ogłoszenie!. • Określ termin swojego przyjazdu do Wielkiej Brytanii.. Dobrze będzie jeśli dołączysz zdjęcie.Jak się nazywa po angielsku kryształ górski ale tak profesjonalnie, nie że mointain crystal tylko no takie wiecie, potrzebuje mocno Napisz po angielsku znaki zodiaku poszczegolnych dat: 29.02 22.06 11.11 23.08 27.06 23.09Ogłoszenie po angielsku to krótki tekst pisany, który ma za zadanie poinformować o czymś jakąś grupę osób.. • Zapytaj o szczegóły dotyczące wyposażenia mieszkania.. Wiek psa to 3 lata, jest on nie groźny i przyjazny.OGŁOSZENIE O ZAGINIĘCIU.. Napisz ogłoszenie!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: napisz zadanie po angielsku o jakims zaginionymNapisz ogłoszenie o zgubionym pantofelku Kopciuszka.. około godziny 14 , w pobliskim parku zgubiłam portfel .. • Podaj, na jak długo chciałbyś/-abyś wynająć to mieszkanie.. Chcesz sprzedać rower?.

Temat: Jak napisać ogłoszenie?

2010-01-01 12:01:14 jakie napisac ogloszenie na dowolny temat?. Pisząc ogłoszenie, szczególny nacisk należy położyć na jego zwięzłość i efektywność.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Wszystkich Serdecznie zapraszamy!. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie szkoły do 27.01.2014 roku.. Kluczowym jest, by czytający ogłoszenie już po kilku sekundach wiedział, jaki przekaz dane ogłoszenie ze sobą niesie.Ogłoszenie!. Question from @Zuzia01248 - Gimnazjum - Język angielskiZapraszamy do zapoznania się z poradnikiem - jak napisać ogłoszenie po angielsku.. Zginął twój pies?. Moim zdaniem powinieneś/powinnaś napisać model telefonu, kolor i sposób powiadomienia Ciebie kiedy ktoś go odnajdzie.. Napisz ogłoszenie w języku angielskim o tym że zgubiłeś/aś telefon na pół kartki a4 lub lekko mniej.. Właściciela proszę do zgłoszenia się do sali w którym został on zgubiony.1 21-22 maja Lekcja 23.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać ogłoszenie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór ogłoszenia po angielsku.Napisz ogłoszenie o zgubionym w sklepie zielonym portfelu.. Najczęściej spotykane ogłoszenia to ogłoszenia o pracę, ogłoszenie zawiadamiające o zaginionej rzeczy, ogłoszenie dotyczące wynajmu mieszkania i tym podobne.Napisz ogłoszenie o zaginięciu psa 2014-03-25 17:16:39 Jak napisac ogloszenie o zaginieciu psa ?.

Inny przykład ogłoszenia po angielsku - wynajmę mieszkanie.

Szkoła podstawowa » Język polski.. Uwaga!. Najpierw należy pozostać w miejscu, w którym ostatnio widzieliśmy swojego pupila i nawoływać.Pomóżcie!Napisz ogłoszenie o zaginięciu twojego psa.. więc tak jak w opisie potrzebuje dość fajnego ogłoszenia o tym że zgubiłem telefon w miejsca np miejscowości możecie wstawić jakieś fikcyjne a ja sobię to zmienię.. Ogłaszamy, że dnia 3.02.2014 roku odbędą się zawody sportowe piłki siatkowej.. potrzebuję to na minimum ocenę 4. a niestety nie jestem super z angielskiego z góry dzieki za .Ogłoszenie !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt