Sprawdzian wiedzy z lektury hobbit

Pobierz

Rodzony brat Dwalina.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Lektury szkolne.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. .Test zawiera 30 pytań.. Sprawdź swoją wiedzę!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Był najlepszym strażnikiem, dlatego często stał na warcie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. Sprawdź .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Test jest króciutki i prosty.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskiniA 1.. A może rozwiążemy quiz z bohaterami "Krainy Lodu" w roli głównej?. Tolkien'a.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien)..

... Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".

Jest zamożny i nie lubi przygód.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Test składa się z 12 pytań.. Pomóż w .Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Test składa się z 28 pytań.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Dwalin - krasnolud z błękitną brodą zatkniętą za złoty pas i oczyma jasno błyszczącymi spod ciemnozielonego kaptura.. W serwisie Wolne Lektury już teraz opublikowanych jest 5645 utworów!. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. w wiosce krasnoludów; w domu bilba Bagginsa; w karczmie; Sprawdź się w poniższych tematach: Kraina Lodu 2.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Załóż własny blog!Test sprawdzający Twoją wiedzę dotycząca lektury "Lalka" Prusa obowiązkowej na maturze.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

5.yyy ...Quiz wiedzy o Hobbicie.

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Czy nadajesz się na MORSA?. pytanie 1 z 10.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Najbardziej ze wszystkich krasnoludów polubił hobbita.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Skomentuj.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Walka z pająkami odbyła się w Mrocznej Puszczy; Dori, Nori, Ori, Fili, Kili, Balin, Dwalin, Bifur, Bofur, Bombur, Thorin, Oin, Gloin; Bilbo Baggins pochodzi z Bag End w Hobbitonie.. Jest Hobbitem i wygląda jak każdy Hobbit.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Podobne quizy .. Quiz wiedzy ogólnej z motywem okula.J.R.R.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Tolkien.. Mieszka w norce pod Pagórkiem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Szukaj.. Tolkiena.. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Bo Gandalf przekonał ich, że Bilbo jest włamywaczem, a oni potrzebowali jeszcze jednego członka do załogi.. Rodzony brat Balina.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Rozpocznij quiz.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Dla fanów Hobbita.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Powtórz przed sprawdzianem.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013X.. Udostępnij.. Gdzie rozpoczyna się akcja książki?. Lektury 5 lat temu.. Tolkien).. "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit, czyli tam i z. Quizowy Maniak Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemJohn Ronald Reuel Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z polskiego.

Podobne działy.. Lubi dobrze zjeść i lubi wygody.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Ulepimy dziś bałwana?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Balin - stary krasnolud z białą brodą w czerwonym kapturze.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Ogólna wiedza literacka.. Ten utwór przejdzie do zasobów domeny publicznej i będzie mógł być publikowany bez żadnych ograniczeń za Dowiedz się, dlaczego biblioteki internetowe nie mogą udostępniać tego utworu.. Milionerzy: Among Us!. Nazywał go swoim skarbem 7.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt