Test o psie który jeździł koleją wordwall

Pobierz

Plan wydarzeń "O psie, który jeździł koleją"- R. Pisarskiego Połącz w pary.. Mieszaniec Lampo żył naprawdę w latach 50. a) w Ameryce b) we Francji c) we Włoszech d) w Anglii 3) Jak miał na imię główny bohater .Postacie z lektury "O psie, który jeździł koleją" Wisielec.. Dobrze by było, gdyby udało się Wam ją przeczytać.O psie który jeździł koleją mam nadzieje że wam siempodoba jak moja mama czytaTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel .Ułóż wydarzenia we właściwej kolejności.. .Klasa 3 Polski.. Klasa 2 Klasa 3 Polski.. Podaję trzy argumenty uzasadniające tezę, że Lampo10.. Porządkowanie wyrazów Ustawianie w kolejności.. Wiedza o psie.26 Questions Show answers.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: a) był niesamowicie mądrym psem; b) był jedynym psem- pracownikiem kolei; c) podróżował koleją do różnych miast.. 21 marca 2020 Agata Kruk Klasa 3, Projekt czytelniczy.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q.. Prawda czy fałsz.. Określam uczucia, które wzbudziła we mnie historia Lampo.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q..

O psie, który jeździł koleją - Test.

Zaprzyjaźnienie się psa z zawiadowcą i jego rodziną i nadanie psu imienia - LampoO PSIE KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ - PIĄTEK 29.05. opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Klasa 3 Polski.. zosia1011 4 lata temu.. Trzecioklasiści, zadanie na środowe zajęcia dotyczy lektury "O psie, który jeździł koleją".. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.O psie, który jeździł koleją -test z lektury - Quiz.. O psie, który jeździł koleją Biblioteka SP Kowalewo Teleturniej.. Wykreśl wyrazy związane z lekturą "O psie, który jeździł koleją".Prosta animacja na projekt z grafikiTemat: O psie, który jeździł koleją.. wg Torkowskamarlen.Uwaga!. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. wg Szkolaodkrywców.. XX wieku.File : O Psie Ktory Jezdzil Koleja Test.zip Title: O psie, który jeździł koleją Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 3/30/2015 4:57:21 AM O psie, który jeździł koleją - TestWiedzy.pl.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego..

O psie, który jeździł koleją Test.

"O psie, który jeździł koleją" Roman Pisarski.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q. a) Piotr Fijarski b) Ryszard Pisarski c) Romuald Fisarski d) Roman Pisarski 2) Gdzie rozgrywają się wydarzenia w książce?. 1) Kto napisał książkę "O psie, który jeździł koleją"?. Wynik: 17/18.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Cel: Poznasz wydarzenia opisane we fragmencie lektury "O psie, który jeździł koleją" Nacobezu: Potrafię uporządkować wydarzenia zgodnie zchronologią ich występowania.. Dziękuję za uwagę,Bartek.. Author: User Created Date: 06/13/2020 03:09:31 Title "O psie, który jeździł koleją" Last modified by:Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. W jakiej miejscowości .O psie, który jeździł koleją.. Test powstał na podstawie pytań z podręcznika "Nowi Tropiciele" cz.5Wordwall - test.. Skomentuj.. wg Kuzniecha.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na adres: tatam.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. Część 1.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q. wg Iwonarutkowska0.klasa 2-3 Ortografia.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Wykreśl wyrazy związane z lekturą ..

Kl. 3 O psie, który jeździł koleją.

6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Książka jest w Polsce lekturą dla klas trzecich szkół podstawowych.. Części mowy Sortowanie według grup.. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt