Posłuchaj nagrania i dopasuj imiona 1-5 do postaci na obrazku

Pobierz

Zapisz datę i temat w zeszycie.. Ćw.3 Wybierz poprawne słowa.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nasz plac zabaw.. Odrabiamy.pl.. Michał Dworczyk gościem Porannej rozmowy w RMF FM.. [Zapis w zeszycie] Topic: Skills Revision - Units 5-6Podręcznik str. 62-63.. W dawnych czasach w Anglii muffin man sprzedawał babeczki na ulicy, trzymając tacę na głowie, jak na ilustracji w książce.. Gość.. [Zapis w zeszycie] Topic: Skills Revision - Units 5-6Skills Posłuchaj nagrania i dopasuj przedmioty do miejsc, w których się znajdują.. 1,2 str.24 - zeszyt ćwiczeń.. Album fotograficzny.. Napisz zdania o dniu spędzonym z przyjaciółmi, używając podanych słów.. Podaję przykład: 1c Sophie.. Zadanie 2/73; posłuchaj jeszcze raz nagrania 12 i uzupełnij zdania słowami z ramki.Imię: Nazwisko: Test 2.. Zadania na słuchanie ze zrozumieniem, str.73 Zadanie 1/73; posłuchaj nagrania 12 i dopasuj imiona 1-5 do wydarzeń A-F. 2021-08-31 14:14:32 Przesyłka przyjęta w sortowni, czy jeśli tak pisze to przyjdzie dzisaj?Nagranie 15 do zadania "part 3" str 86 zostanie wysłane na maila.. Wykonaj zadanie 2/76 w podręczniku, zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj zadania na czytanie ze zrozumieniem, na stronie 72 Zdanie 1,2,3/72 3.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Polski Ład.. Zadanie 5 str.67: wysłuchajcie nagrania jeszcze raz i uzupełnijcie tabelę.Tabela czasowników nieregularnych Pytam o rzeczy .RMF 24..

Posłuchaj nagrania i dopasuj imiona 1-5 do obrazków A-F. Exercise.

Wstaw odpowiednie numery przy wyrazach powyżej.. Zadanie 6 - posłuchaj nagrania , wskaż opisywaną postać na obrazku i odpowiedz na pytanie, podając odpowiednią nazwę sportu.. ULKS Szynczye.. Przepisz do zeszytu przydatne wyrażenia z ramki Phrase Book, sprawdź ich znaczenie w .Ej paczka przyjdzie dzisaj jeśli pisze tak?-.. Przesyłka czeka na przesiadkę do miasta docelowego.. Ex 16 - Policz zabawki na płytkach domina i powiedz ile ich jest.. Nasi partnerzy.. W zeszycie ćwiczeń: uzupełnij ćw.. RMF 24.. RMF 24.. 1 str.71, proszę przesłać na moją pocztę do dnia 11.05.2020r.Popatrz na zdjęcie.. W Sortowni Głównej zatrzymuje się na chwilę większość przesyłek InPost.. KE będzie oceniać rozporządzenie o stanie wyjątkowym.. Drury Lane to ulica w Londynie.. 1,2 str. 35 -> zeszyt ćwiczeń.1.. Temat: Skills Revision Unit 7-8.. I jeszcze raz… A teraz pośpiewaj …My na Facebook-u.. Popatrz na historyjkę.. Popatrz na obrazek.. Zeszyt ćwiczeń p.24 .. Dopasuj wypowiedzi a-g do obrazków 1-5.. Takich zadań obecnie nie wykonujemy.Plsss na szybko angielski Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Zeszyt ćwiczeń.. Otwórz podręcznik na stronie 76.. Posłuchaj nagrania 3.22, wskazuj opisywane postacie na obrazku i odpowiadaj na pytania, zatrzymując nagranie w momencie pauzy.. Zaloguj się .. z ludźmi w tekście na stronie 70..

Posłuchaj nagrania i dopasuj imiona do dzieci.1) Ćw.

Ustal kolejność wypowiedzi w dialogu.. Zapisz datę i temat w zeszycie.. Napisz zdania o dniu spędzonym z przyjaciółmi, używając podanych słów.. Posłuchaj nagrania i na podstawie usłyszanych informacji dopasuj imiona do osób z obrazka.. Zeszyt ćwiczeń p.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 41 Zadania nie trzeba wysyłać.1.Podręcznik str. 62; Przypomnij sobie nazwy dyscyplin sportowych poznanych w tym rozdziale ze słowniczka.. Zad 5 Daje naj E Przeczytaj tekst.. 5 str. 97 -> podręcznik.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Dopasuj wypowiedzi a-g do obrazków 1-5.. Na podstawie ćwiczenia 2. wymyśl i opisz w zeszycie, jak wygląda pokój .W zeszycie dopasuj połówki zdań (1 - 5) z (a - e) Następnie dopasuj zdania.. Do zrobienia tego ćwiczenia konieczne jest wysłuchanie nagrania.. Następnie spójrz na zdania a-d w ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Temat: Revision of questions.Posłuchaj nagrania i dopasuj imiona z ramki do osób na obrazku.Posłuchaj dwa razy.. Przeczytaj i posłuchaj dialogu, dopasuj imiona bohaterów do zdjęć.. Posłuchaj nagrania i dopasuj imiona 1-5 do obrazków A-F. Exercise.. Ex 13 - Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie zdania.. Ćw.1, 2 str.70 oraz ćw.. (love) 4 Penny sport and maths.Posłuchaj nagrania i powtórz wyrazy..

Posłuchaj nagrania i Dopasuj imiona do postaci na obrazku daje naj Szybko!!!!!

4 str. 67 przeczytaj fragmenty zdań i dopasuj je tak, żeby utworzyły logiczną całość.. Na koniec wykonaj EXTRA STEPS w zeszycie.. RMF 24.. Remonty.. 1 - spójrz na obrazek i napisz w zeszycie co zamierzają zrobić te osoby( be going to) ćw.4 - posłuchaj/przeczytaj tekst i dopasuj osobę (1-4) do postaci (A-H) na obrazku.. 1 .03.12.2020r czwartek.. Stan wyjątkowy: Patrole na drogach, turyści opuszczają tereny przygraniczne.Popatrz na zdjęcie.. Numerki zdań pasują do numerków obrazków.1Α Student profiles unit 1 free time 8 4 Theo hates 5 Judith likes 6 The girls don't like Grammar: present simple 2 Uzupełnij zdania, wpisując podane czasowniki w czasie present simple.. Dzień sportu z niesamowitymi.. Książka ucznia opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl .. flakklaudia30 flakklaudia30 09.11.2020 Język angielski Liceum/Technikum rozwiązane Posłuchaj nagrania i Dopasuj imiona do pozostałych postaci na obrazku strona 23 zadanie 4 klasa 6 podręcznik English class .. Potrzebne na teraz!. Pierwsza wypowiedź została wyróżniona.. Popatrz na historyjkę.. !wybierz poprawne wyrazy1.. Muffin - babeczka.. Połącz wyrażenia i powtórz je na głos kilka razy.. - Das ist mein Freund Ben.Ex 15 - Posłuchaj nagrania o znanych sportowcach i przeczytaj teksty na głos CD 1.56 NEA_Pol_L3_Tk1.56.mp3 ..

Posłuchaj rozmowy i dopasuj odpowiedzi do pytań.

Have a great day!Robimy w zeszycie ćwiczenia ze str.90 i 91 w podręczniku na poniedziałek 08.06.2020 r. Ćw.1 Posłuchaj nagrania i dopasuj osobę do domu.. Ex 16 - Przeczytaj zdania i podaj na głos numery postaci ze zdjęć, do których te zdania się odnoszą.. Zapisz uzupełnione zdania do zeszytu.Posłuchaj zdania i powtórz je.. Popatrz na obrazki w zadaniu 5 i zapisz zdania w formie twierdzącej czasu Present Perfect, w razie potrzeby korzystając z tabeli czasowników nieregularnych na str 128.. Przeczytaj maila Joasi a następnie pełnymi zdania odpowiedz na pytania.. Przećwiczcie dialogi w parach.. Nasze szkolne boiska.. Powtórzenie wiadomości z rozdziałów 7-8.. Spróbuj czytać z nagraniem te krótkie opisy wakacji w Indiach, Argentynie i Francji.. Dopisz do listy słówek: TROLLEY - WÓZEK SKLEPOWY Zad.. Złota Księga Uczniów.. Posłuchaj nagrania i zaznacz, co Sandra lubi , a czego nie lubi .. Rząd planuje przyjąć projekt w pierwszej połowie września.. Historia Szynczyc.. @Gość Cześć.. Ex 13 - Połącz postać z liczbą po śladzie, następnie liczbę dopasuj do odpowiedniej ilości zabawek.. Dopasuj teksty do obrazków.. 5 Przepisz zdania według podanego wzoru.. Ex 14 - Posłuchaj nagrania i wskaż palcem obrazek, który jest opisany w nagraniu.. Wykonaj zadania z zeszytu ćwiczeń strona 76 zad 1 i 2 oraz str 77 zad 4 i 5.. 2021-08-31 16:54:43 Co ile wychodzi nowa manga bnha/mha?. Statut Szkoły Podstawowej.. 2 str. 72 (nagranie 2.34) Posłuchaj nagrania i sprawdź, czy dobrze dopasowałeś / aś numery w zad.. Rozwiązanie zadania 4 z książki Brainy 4.. Odnoszą się one do postaci ponumerowanych 1-4.. Nagranie 13 do zadania 4 zostanie wysłane na maila.. Ćw.4 Napisz zdania według wzoru.. Posłuchaj nagrania i dopasuj imiona 1-5do obrazkòwA-F.Jedem obrazek został podany dodatkowo język angielski klasa 4 zeszyt ćwiczeń.. ZESZYT ĆWICZEŃ: Ex.. Podręcznik p.. Dzień Dziecka.. Proszę napisać ćw.. 1 i 2 zrobimy ustnie na lekcji.. 4 str. 97 -> podręcznik.. Następnie popatrz na ilustrację w podręczniku i nazwij artykuły spożywcze 1 - 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt