Przeczytaj tekst jeszcze raz uzupełnij zdania

Pobierz

Teraz posłuchaj nagrania jeszcze raz i wykonaj zadanie 4, str. 41.. Przeczytaj tekst na stronie 42: "A day in a chimp sanctuary" (Dzień w rezerwacie dla szympansów) i wykonaj zadanie 1 wstawiając X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi a, b lub c.. W miejsce kropek dopisz zdania składowe tak, aby sens zdań złożonych był zgodny z tekstem.. Przetłumacz na język polski te słowa: stapler - inventor - weighted - personal items - paperclips - join - 2.. 82/1: posłuchaj, przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania, str.82/2: uzupełnij zdania liczbami i datami z tekstu, str. 82/3: posłuchaj Agaty i Marcusa.. Uzupełnione zdania wpisz do zeszytu.. Zadanie 4/108 Przeczytaj zdania z właściwymi rodzajnikami i zapisz je w zeszycie .. Zadanie 3 /108 Przeczytaj pytania i odpowiedzi z właściwymi przyimkami i napisz je w zeszycie.. Rodzina Rossini bardzo lubi uprawiać sport.. Julia pisze e-mail do Piotra.. Uzupełnij tekst Julki właściwymi słowami.. Patrycja SpurekA/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. Notatka do lekcji dostępna jest również w aplikacji teams w folderze -> Materiały z zajęć.. Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania właściwymi informacjami.. Kate zanotowała, jaką trasą biegli podczas maratonu.. Następnie przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zadanie 2/ 90 w zeszycie.. 7 str. 29 (wybierz poprawny wyraz) Zad 9 str. 29 (uzupełnij zdania, użyj czasu past continuous) Przeczytaj głośno tekst..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Zapisz zdania z przymiotnikami i przysłówkami we właściwym stopniu.. 6.1) Przeczytaj czytankę ze str. 31.. Temat: Eistanz ist unser Leben.Zadanie 2 /108 Przeczytaj teksty jeszcze raz i uzupełnij zdania właściwymi imionami.. 4) Zwróć uwagę na wyróżnione słowa w czytance.. 4Przeczytaj tekst ze str. 101 jeszcze raz i uzupełnij tabelkę wyrazami z tego tekstu.. 1 str. 20Klasa 1 a Matematyka:- ćwiczenia: str. 29- ćwiczenia: zad.. Posłuchaj rozmowy rodziny Rossini po maratonie i zdecyduj, które zdanie jest prawdziwe, a które fałszywe.. Nie zapomnij o interpunkcji.. Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania właściwymi informacjami.. Przetłumacz słówka, których znaczenia nie rozumiesz (pracuj ze słownikiem aktywnym na końcu rozdziału) Uzupełnij ustnie zdania znajdujące się pod tekstem.. Trzy wyrazy i wyrażenia nie pasują do żadnej luki.1.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i powiedz, które zdania są zgodne z jego treścią.. ze str. 32- kaligrafia: str. 57Język angielski:- karta pracy wysłana przez dziennik Klasa 1 b Edukacja przyrodnicza: - przypomnij sobie i utrwal nazwy pór roku i miesięcy;Edukacja plastyczna: - narysuj na kartce z bloku wiosenne .7.. 2.Przypominam, że współpracujemy za pomocą platformy Teams.. Przeczytaj, zdecyduj i zaznacz (czasownik dokonany czy niedokonany)..

Przeczytaj tekst jeszcze raz.

3) Zadanie 3 - posłuchaj nagrania jeszcze raz (powyżej) a następnie uzupełnij email.. Na zakończenie ćw.. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.Topic: Video Games - praca z tekstem.. Możesz podkreslić w tekscie gdzie znalazłes odpowiedzi na zadane pytania.. 2.Przeczytaj historyjkę jeszcze raz, wykonaj pisemnie zadania: Zad.. - Przeczytaj jeszcze raz I zdecyduj, które wyrażenia (1-6) dotyczą L (Link) a które S (Sonik).. Przeczytaj regułę zamieszczoną na stronie 119 i połącz właściwe części zdań.. Wykonaj następujące zadania w ćwiczeniach: Zad.. W ćwiczeniach zrób zadanie 1 i 2 ze strony 64.Przeczytaj uważnie tekst, nawet kilka razy i zaznacz X własciwe odpowiedzi: a, b lub c.. 101 Wykonaj w zeszycie ćw.. Zapisz je w zeszycie.. Przeczytaj tekst.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. str. 82/4: posłuchaj jeszcze raz i odpowiedz na pytania 1-4.Przeczytaj tekst "Tänzer auf dem Eis".. Zadanie 32) Zadanie 2 - posłucha nagrania 08_Brainy_WB_kl.5_1_.mp3 a następnie zdecyduj czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. To jest niemiecki "Aha!. 1, 2,3 str. 77Język polski:- podręcznik: str. 33 (czytamy tekst)- ćwiczenia: zad.. Czyj weekend był bardziej ekcytujący?. Klasa VII b. Subject: Po sprawdzianie - ćwiczenia..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i zaznacz dobrą odpowiedź.

Dzisiaj kontynuacja poprzedniej lekcji.. Proszę o przesłanie zdjęć wykonanych zadań, najlepiej jeszcze dzis.W razie potrzeby wysłuchaj nagrania kilka razy: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_41.mp3.. 2) Wykonaj ćw.2 str.31.. FILM: spójrz na zdjęcia w zad.. Do usłyszenia.. Znajdź te słowa w słowniczku na str.33.przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.. Przeczytaj tekst jeszcze raz.. 4) Zadanie 4 dla chętnych - opisz ilustracje, uzywając wyrazów z ramki.Przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-6).. Przeczytaj regułę zamieszczoną na stronie 119 i połącz właściwe części zdań.. Napisz całe zdania w zeszycie.. Zadanie 2.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Otwórz podręcznik na str. 73 i popatrz na ćw.. Wszelkie aktualne informacje zamieszczamy właśnie tam.. 1 i odtwórz nagranie do zad.. Przeczytaj ogłoszenie i zaznacz czy to prawda, czy fałsz.. Wybierz zdanie, które najlepiej pasuje do tej kawiarni.. Tutaj lub w zeszycie wypisz: równoważniki zdań, zdania.. Dzisiaj c.d.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Przeczytaj tekst na stronie 90 podręcznika.

3.Wykonaj zadanie 3 i sprawdź czy pamietesz te słowka.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. uzupełnij treść .. Już w dzieciństwie postanowił zostać politykiem.Następnie spójrz na zad.. Demostenes, najsłynniejszy mówca starożytnej Grecji, pochodził z biednej rodziny.. Rekcja czasownika - reguła gramatyczna str. 117. poniedziałek, 7.12.2020r.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: tym razem zatrzymuj po kolejnych zdaniach i powiedz, czy podobnie jest w Polsce: In Poland, too, czy nie: Not in Poland.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i powiedz, które zdania są zgodne z jego treścią.. Ułóż tekst w dobrej .6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. Uzupełnij tabelę (pamiętaj o dobrej formie).. (lekcja online) 06 .Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi bohaterów z fragmentu komiksu Papcia Chmiela.. 3) Wykonaj ćw.3 str.31.. Lekcja 19 (29.05)4.. Wskaż następnie te zdania, które są zgodne z jego treścią.. Posłuchaj nagrania i czytaj tekst razem z nagraniem.. Przeczytaj dialog i zaznacz, która forma jest dobra.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.zad 3.. Praca z zeszytem ćwiczeń .4 Napisz poprawne zdania, jak w przykładzie.. Otwórz podręcznik na str. 73 i spójrz na ćw.. tuYPChJZsV_0000001D .. zdanie, zawiera m.in. słowa: dzień, zachód, słońce, nie chwalić;1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. poprzedniej lekcji.. Zapisz zdania z przymiotnikami i przysłówkami we właściwym stopniu.. Powodzenia!. Uwaga!. Przepisz poniższe zdania.. Przeczytaj czytankę jeszcze raz i zdecyduj czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. Napisz przy każdym zdaniu (T- true) tam gdzie zdanie jest prawdziwe i (F - false) gdzie fałszywe.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt