Quiz z lektury o psie który jeździł koleją

Pobierz

O psie, który jeździł koleją Biblioteka SP Kowalewo Teleturniej.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych .Test o lampo o psie ,który jeździł koleją.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Gdzie toczy się akcja książki?. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. To play this quiz, please .Plik test.doc na koncie użytkownika aga.jaska • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 4 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Zaznacz miejsce w którym nie dzieje się akcja książki.. a) Imię zostało wybrane przypadkowo.Preview this quiz on Quizizz.. karina.glowacka.bieszczad.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Ten quiz jest baardzo prosty..

Lekturowy test: O psie, który jeździł koleją.

Skomentuj.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. we Włoszech.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści?. wg Iwonarutkowska0.Kto jest autorem książki "O psie, który jeździł koleją"?. MarrMarr 3 lata temu.. 4.Imie starszej córki zawiadowcy?Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. pytanie 1 z 15. a) Włochy b) Marittima c) Londyn 2) W jaki sposób pies znalazł się u zawiadowcy stacji?. Komu pani ze szkoły też to kazała zrobić jako (jeden z wielu) test z lektury?. W Polsce; .. Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q.. 6 Obserwuj autora.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:9.. Organizado en dobles páginas para enfrentar la teoría con sus ejercicios correspondientes.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł kolejąO psie, który jeździł koleją - test znajomości lekturyTest znajomości lektury O psie, który jeździł koleją..

Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.O psie, który jeździł koleją.. "O psie, który jeździł koleją" DRAFT.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. 1.Darmowy quiz: "O psie, który jeździł koleją" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowaNajbardziej kompletny test z lektury O psie, który jeździł koleją jaki znajdziesz w sieci.. Odpowiedz.. Udostępnij.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).O psie, który jeździł koleją (test) .doc.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. Szukaj.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!. Część 1.. 2.a) pies miał pręgi na grzbiecie, które przypominały błyskawię b) pies miał jedno ucho większe od drugiego c) pies miał zawieszoną na szyi latarkę d) pies była czarnego koloru O psie, który jeździł koleją -test z lekturyZobacz quiz: O psie, który jeździł koleją.. Treść opracowania .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem..

... O psie, który jeździł koleją.

Udostępnij.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. c) Dostał go od wuja z Sycylii.. Ten quiz jest baardzo prosty.. 4 lata temu.. Skomentuj.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Preview this quiz on Quizizz.. Edit.Postacie z lektury "O psie, który jeździł koleją" Wisielec.. 3) Dlaczego pies otrzymał imię Lampo?. a) Dzieci kupiły go na targu b) Przyjechał na stację pociągiem.. wg Elamankiewicz.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej .Test wiedzy na temat lektury O psie, który jeździł koleją.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz.. Jak dobrze pamiętasz treść książki O psie, który jeździł koleją?. W jakiej miejscowości .Quiz O psie który jeździł koleją.. Plan wydarzeń "O psie, który jeździł koleją"- R. Pisarskiego Połącz w pary.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q. Marta.G 3 lata temu.. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: · stacja Marittima; · buda na podwórku zawiadowcy; · nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał..

Znajomość lektury "O psie który jeździł koleją" DRAFT.

Udostępnij.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Dodaj do ulubionych.. O psie który jeździł koleją (streszczenie) .doc.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. 3) Kto nazwał psa Lampo?Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w .O psie który jeżdził koleją.. Gdzie toczy się akcja książki?. O psie, który jeździł koleją - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury O psie, który jeździł koleją.. 3.Stryj zawiadowcy mieszwał w ?. Zawiadowca zawiózł Lampo na Sycylię do: Znajomość lektury "O psie który jeździł koleją" DRAFT..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt