Opis stanowiska pracy sprzątaczki

Pobierz

Jeśli są sugestie dotyczące optymalizacji pracy, musisz je zaoferować.Pracodawca » Karty opisu stanowiska pracy: Zobacz: Pobierz: Dokument: Instrukcja BHP dla Sprzątaczki Gotowa instrukcja BHP dla Sprzątaczki, która powinna się znajdować w każdym przedsiębiorstwie, gdzie przewidziane jest stanowisko pracy Sprzątaczki.. Praca w Państwa firmie, to dla mnie bardzo duża szansa na zmianę mojego dotychczasowego życia.Obowiązki sprzątaczki w dużej mierze zależą od rodzaju lokalu.. Opis pracy i sposobu jej wykonywania Opis pracy Sprzątaczka biurowa wykonuje prace mające na celu utrzymanie czystości i porządku w powierzonych pomieszczeniach.. Osoba ta jest odpowiedzialna za czystość firmy, a w konsekwencji za atmosferę panującą w firmie.. Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii i uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach.. Szanowni Państwo.. Rodzaj uzyskanych kwalifikacji lub umiejętności zawodowych *** Umiejętność: a) przygotowanie do samodzielnego wykonywania pracy na stanowisku sprzątaczki, b) umiejętność właściwej organizacji pracy i wykorzystania czasu pracy.Opis stanowiska pracy stanowi zarys podstawowych zadań wykonywanych na danym stanowisku, formalnych wymagań stawianych kandydatowi, a także zakresu odpowiedzialności samego pracownika.. Czynności ogólne: a) utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń..

Jak napisać opis stanowiska?OPIS STANOWISKA PRACY.

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania, tj.: zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli,Opinie i historie‧Klasyfikacja zawoduCzym się zajmuje sprzątacz, sprzątaczka (Zakres obowiązków): odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu, mycie okien.. W rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z 8 grudnia 2004 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla .Sprzątaczka - środowisko pracy.. Sposoby wykonywania pracy W częściach biurowych główne czynności to: − zamiatanie i mycie podłóg, − odkurzanie, − usuwanie zabrudzeń,Opis stanowiska: • Montaż płyt kartonowo-gipsowych • Spoinowanie płyt • SzpachlowanieWymagania: • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy • Prowadzenie/założenie własnej działalności gospodarczej • doświadczenie w pracy • Brak przeciwwskazań do prac • Umiejętność pracy zespołowej • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy: • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z gwarancją co .Nazwa stanowiska: Sprzątaczka Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: Sprzątaczka zatrudniona jest w firmie sprzątającej..

Nie myje okien i opraw oświetleniowych (nie wykonuje pracy na wysokości).

Do tego celu używa: odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania, środków czystości.. Zainteresowania w CV dla osoby sprzątającej - przykład: Interesuję się ogrodnictwem i wystrojem wnętrz, dzięki czemu potrafię stworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy.pracy.. Pracodawca » Instrukcje BHP: Zobacz: Pobierz: Dokument: Karta zgłoszenia pracodawcy .Narzędzia, urządzenia i maszyny stosowane w procesie pracy: proste narzędzia ręczne służące do utrzymania czystości.. Sprząta pomieszczenia biurowe i higieniczno-sanitarne na jednym poziomie (brak schodów i progów) w obrębie jednego piętra.. Warunki wykonywania pracy: praca wykonywana w pomieszczeniach zamkniętych ogrzewanych i wentylowanych grawitacyjnie, pomieszczenia znajdują się nad poziomem terenu, są oświetlone światłem naturalnym i sztuczny.Zawód sprzątaczki wcale nie jest tak prosty, jak się wydaje.. Ale jednocześnie obowiązki sprzątaczki nie powinny naruszać tych norm i standardów, które są ustanawiane przez państwo w kodeksie pracy.. Opis stanowiska jest dokumentem przedstawiającym, dlaczego stanowisko zostało utworzone i po co istnieje w organizacji firmy lub przedsiębiorstwa.Opis stanowiska sprzątaczki.. wymiana pościeli i ręczników, przewietrzanie pokoi (w hotelach, motelach, pensjonatach) czyszczenie urządzeń sanitarnych, dostarczanie mydła, papieru toaletowego.OPIS STANOWISKA PRACY Sprzątaczka Nazwa stanowiska Sprzątaczka Inne nazwy - Cel stanowiska Wykonywanie typowych dla zespołu szkół prac polegających na utrzymaniu czystości w obiekcie i na terenie przyległym Podległość służbowa Dyrektor Zespołu Szkół w Tuchlinie Warunki pracy Czas pracy: limitowany, stałe godziny pracyGłówne zadania sprzątaczki to: zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzy, czyszczenie łazienki, wynoszenie śmieci, mycie okien czy dbanie o to, aby w pomieszczeniach nie brakowało np. mydła, czy papieru.2.2..

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. płac w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.

Sprzątaczka wykonuje swoje obowiązki najczęściej w budynkach.. dobór odpowiednich środków do wyczyszczenia danej powierzchni.. Co więcej, prawidłowy i dokładny opis stanowiska usprawni stworzenie właściwego zakresu obowiązków dla zatrudnionego na nim pracownika.Utrzymanie porządku w biurach nie jest łatwym zadaniem.. Sporo pracowników posiada jedynie wykształcenie podstawowe i zawodowe.Pokaż, że jesteś osobą pozytywną i aktywną - to ważne cechy w pracy sprzątaczki.. Opis stanowiska składa się z następujących elementów:opis pracy sprzątaczki hotelowej zwykle obejmuje wykonanie łóżek, wymianę zużytych ręczników na nowe, odkurzanie dywanów, czyszczenie i dezynfekcję łazienek oraz zapewnienie, że nowe przybory toaletowe dostarczane przez hotel są umieszczane w odpowiednich miejscach.Charakterystyka stanowiska pracy sprzątaczki: Sprzątaczka wykonuje pracę w obiekcie biurowym.. Wtedy wraz z CV warto wysłać podanie, które tym różni się od listu motywacyjnego, że zamiast odpowiadać na wymagania pracodawcy, jest wysyłane z własnej inicjatywy.Podanie o pracę..

Zwracam się uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pracy w Państwa Firmie Usługowej "Biurmex" na stanowisku sprzątaczki.

W zależności od miejsca pracy, mamy wiele zadań do wykonania - od odkurzania i mycia podłóg, po czyszczenie sprzętu czy mycie okien.. Niżej wymienione czynności powinny być wykonywane z taką częstotliwością, aby przydzieloneZgodnie z definicją podaną na Wikipedii, sprzątacz/sprzątaczka jest osobą zajmującą się zawodowo sprzątaniem, czyli utrzymywaniem czystości i porządku w różnego rodzaju firmach, biurach, instytucjach, hotelach i domach prywatnych, pracownik sprzątaczka Katowice.. W tym dziale znajduje się również informacja o pośrednictwie pracy na terenie Unii Europejskiej EURES i sposobach poszukiwania pracownika poza granicami kraju.Praca na stanowisku sprzątaczki jest trudna.. Każda osoba pracująca na stanowisku sprzątaczki odpowiada za utrzymanie w czystości wszystkich pomieszczeń dla pracowników biurowych (w tym znajdującego się tam wyposażenia i sprzętu), socjalnych, toalet i innych znajdujących się w budynku.Podanie o pracę sprzątaczki piszesz wtedy, gdy firma, instytucja lub placówka, w której chcesz się zatrudnić, nie prowadzi na razie naboru pracowników.. Czynniki fizyczne: potknięcie, upadek na tym samym poziomie, wpadek na niższy poziom,Opis możliwości zatrudnienia obcokrajowców, a także obowiązków, jakie musi dopełnić pracodawca aby takie zatrudnienie mogło mieć miejsce.. Panie sprzątające nie tylko firmy, ale również domy i mieszkania mają najczęściej dodatkowe zadania, takie jak pranie czy prasowanie.Opis stanowiska sprzątaczki na podstawie Karty przedsiębiorstwa określa, że sprzątaczka ma prawo zapoznać się z dokumentami regulującymi jej obowiązki i prawa.. Sprzątaczka - identyfikacja zagrożeń.. W końcu metoda czyszczenia biura bardzo różni się od tego, co jest stosowane w blokach żywności.. Aby wykonać swoją pracę w najlepszy możliwy sposób, sprzątaczka musi mieć dokładną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków wymienionych poniżej.Każdy zainteresowany podjęciem pracy w zawodzie pracownika sprzątaczki zastanawia się zapewne jak szeroki zakres obowiązków dotyczy tego stanowiska pracy, pracownik sprzątaczka Chorzów.. Ma prawo żądać wszelkich informacji związanych z jej pracą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt