Test ze znajomości lektury robinsona crusoe

Pobierz

Zestaw: "Robinson Kruzoe".. wg Weronika800w.. — Pierwsza noc na nieznanym wybrzeżu.. Niektórzy zapewniają mnie, że przeczytali …Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. test dodany 13 lat temu przez makwill.Co wiesz o lekturze klasy VI Robinson Cruzoe Punktacja: 20pkt-18pkt|5, 17pkt-15pkt|4, 14pkt-11pkt|3, 10pkt-15pkt|2, 4pkt-0pkt|1 Piszcie w komentarzach swoje oceny :).Przypadki Robinsona Crusoe - Same Quizy, Czas Dzieci.. Książki i komiksy (2755) Kuchnia (38) Kultura (111) Moda …Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie uzytkownika damian53412 folder testy z lektur Data dodania: 5 sty 2011Pobierz : test z lektury …Test z lektury Marcin Kozera kl.doc.Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie uzytkownika armdcz5 folder Testy z lektur Data dodania: 8 lis 2014 …Crusoe.Odnoszac sie do znajomosci lektury Daniela Defoe "Robinson Crusoe" wypowiedz sie w formie 1 osobowej tworzac literacki dziennik lu pamietnik: "Jako jedyny przezylem te katastrofe.. Przetestuj swoją wiedzę.. — Robinson dosięga wpław okrętu i …Robinsona Crusoe zna chyba każdy.. Napiszcie mi poszczególne streszczenia do poszczególnych wątków -to straaasznie ważne.Charakterystyka Robinsona Crusoe, głównego bohatera powieści Przypadki Robinsona Crusoe, Daniela Defoe.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Daniela Defoe pt. Robinson Crusoe, dzięki któremu sprawdzisz swą wiedzę i z pewnością zabłyśniesz na lekcji!test z lektury "Robinson Crusoe"..

SPrawdzian ze znajomosci lektury Rok 1984 Georga Orwella.Witaj na stronie Quizz.pl.

Pewnego wieczoru …— Robinson jedzie kupować niewolników i rozbija się po raz drugi z okrętem.. Inne testy w tej kategorii:Test znajomości lektury «Przpadki Robinsona Crusoe» D. Defoe Data dodania: 2012-06-16 14:29:07 Autor: Agnieszka Chamara Przedstawiam propozycję testu …Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 polski test z lektury robinson cruzoe': 10000+ Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Przypadki Robinsona Crusoe Zawiera 15 pytań.. Zapraszamy!. a) O pięknych kobietach b) O założeniu hodowli psów c) O bogactwie i sławie d) * O dalekomorskich podróżach 5.. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Przypadki Robinsona Cruzoe - przetestuj swoją wiedzę.. NigdyRobinsonPlik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie użytkownika malzuza • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 9 paź 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i …1.W którym roku urodził się Robinson?. Za każdą prawidłową odpowiedź … O czym marzył Robinson?. Cudowne oca-lenie.. #robinsoncrusoe #lektury #lekturyszkolne …Odnosząc się do znajomości lektury Daniela Defoe "Robinson Crusoe" wypowiedz się w formie 1 osobowej tworząc literacki dziennik lu pamiętnik: "Jako jedyny …Robinson Crusoe to powieść podróżniczo-przygodowa, najsłynniejsza w dorobku autora, Daniela Defoe..

CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Jak dobrze znasz lekturę pt.,,Robinson crusoe".

Kto wziął w niewolę …Plik przypadki robinsona crusoe test ze znajomości lektury z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika marinaturpin • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy …TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Według mnie najciekawszą przygodą Robinsona Crusoe była wyprawa na wrak "Diany".. 55 tysięcy.Lektura.Przypadki Robinsona Crusoe - streszczenie w pigułce Robinson Crusoe - młody, porywczy podróżnik, sprzeciwił się rodzicom i wyruszył w morze.Po tym, jak …Najciekawsza przygoda Robinsona Crusoe - wyprawa na wrak Diany.. 25 tysięcy.. To jeden z tych bohaterów powieściowych, który pojawił się lub prędzej czy później pojawi się w życiu każdego ucznia w polskiej …Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki …7.. Rozwiąż test »..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt