Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następująco zdania mówiące o

Pobierz

(0-1) Dokończ zdanie odpowiednią informacją z ramki.porozmawiaj o tym z Rodzicami 4.. Obejrzeli sztukę pt. "Księżniczka i rycerz", która wywarła na nich wielkie wrażenie.- Słuchaj więc uważnie.. duża butelka - rodzaj żeński.. Dzieci spacerują po alejkach i zbierają kasztany.. Pokoloruj zdania mówiące o tym jaka była Zosia przed tym jak dostała kapelusz a jaka była później (ć.2,s.74 ćwiczenia) 6.. Pokoloruj ramkę z poprawną odpowiedzią (zgodnie z przeczytanym tekstem).. Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następująco zdania mówiące o: oczekiwaniu na Ducha Świętego - kolor szary momencie zesłania - kolor czerwony skutkach działania Ducha Świętego - kolor żółty "Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu.2.. Co robią dzieci?. Co się dzieje z liśćmi?. Odpowiedź na zadanie z Między nami 8.. Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następująco zdania mówiące o: oczekiwaniu na Ducha Świętego - kolor szary momencie zesłania - kolor czerwony skutkach działania Ducha Świętego - kolor żółty "Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu.Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następująco zdania mówiące o: oczekiwaniu na Ducha Świętego - kolor szary momencie zesłania - kolor czerwony s kutkach działania Ducha Świętego - kolor żółty2..

Przeczytajcie uważnie tekst Epikura .

Logowanie.. Pięknie jest wiosną.. świeża kanapka - rodzaj żeński.. 4.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1.Kraj,który nie zaprosił nigdy Jana Pawla II 2.,to państwo w którym odbyły się 10 swiatowe dni młodzieży 3.Miasto w…Podkreślamy w drugim zdaniu rzeczowniki i określające je przymiotniki: Każdy zabrał niewielki plecak oraz dużą butelkę wody i świeżą kanapkę .. 3.Przeczytaj uważnie wyrazy w ramkach.Pokoloruj ramki z nazwami czynności-czasownikami.bezpieczeństwo,zazdrość, … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Dokończ zdanie odpowiednią informacją z ramki.. Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następująco zdania mówiące o: oczekiwaniu na Ducha Świętego - kolor szary momencie zesłania - kolor czerwony skutkach działania Ducha Świętego - kolor żółty "Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu.• w ćw.. Podkreśl poprawną odpowiedź.. a) żółkną b) rozkwitają c) opadają 2.. Podróż autobusem trwała długo, ale w teatrze było wspaniale.. Określamy rodzaj wyrazów: niewielki plecak - rodzaj męski.. 2 Zadanie.. Zapisujemy wyrazy z trzeciego zdania w kolejności .Osoba mówiąca w tekście to filozof - Epikur.. Przeczytajcie uważnie tekst i pokolorujcie następująco zdania mówiące o: oczekiwaniu na Ducha Świętego - kolor szary momencie zesłania - kolor czerwony skutkach działania Ducha Świętego - kolor żółty..

Przeczytaj uważnie tekst.

Podkreślcie czerwoną kredką określenia, którymi nazywamy Ducha Świętego.. Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następująco zdania mówiące o * oczekiwaniu na Ducha Świętego - kolor szary * momencie zesłania - kolor czerwony * skutkach działania Ducha Świętego - kolor zolty Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy ra tym samym miejscu.2.. W trawie widać biedronki.. Wybrana książka: Między nami 8 (Podręcznik, GWO) Klasa: 8 szkoły podstawowej.. Konkurs, o którym jest mowa w tekście, polegał na ____.. 1 Zadanie.. Najważniejszy jest .. 2012-04-19 17:27:29Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o pełnymi zdaniami zapisz daty: a) urodzinKarola Wojtyły b) wyboru na papieża c) beatyfikacji ( ogłoszenie błogosławionym) d…Przeczytaj uważnie tekst, zastanów się i powiedz, dlaczego dzieci zasłużyły na podarunek od wiewiórki.. Książki Q&A Premium.. Nakryła się puszystą kitą i spogląda z góry przerażonymi5.. Strona 48.. Zapisz w zeszycie temat.. Rejestracja.. Opadają kolorowe liście.. Napisz odpowiedź na pytanie.. Pokoloruj tylko te elementy, o których jest mowa w tekście.. przeczytaniu jednej książki przygodowej A napisaniu opowiadania o przygodzie nad Wisłą B napisaniu opinii o przeczytanych książkach C Zadanie 5..

3 ...Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Na leśnej polanie Siedzi na wysokiej sośnie ruda wiewiórka.. Za moją sprawą zostaniesz królem, dam ci królewnę za żonę i skarbów bez liku1.. Świeci mocno słońce.. 2012-11-26 16:16:01 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2013-03-08 15:14:22 Przeczytaj uważnie tekst , a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania .. Kwitną kwiaty.. Przeczytaj uważnie tekst.. Uczniowie z drugiej klasy wybrali się na wycieczkę do teatru.. Wiewiórka skacze z gałęzi na gałąź.. Zapisz odpowiedzi.. Wyszukaj w opowiadaniu zdania mówiące o tym, co dzieci usłyszały i zobaczyły w lesie.. Podkreśl zdanie, które mówi o tym, z kim spotkali się uczniowie po spektaklu.. Przeczytaj uważnie tekst i pokoloruj następujące zdania muwiące : oczekiwaniu na ducha świętego- koror szary , momencie zesłania - koror czerwony, skutkach działania ducha świętego- koror żółty plis na jutro ale bez stron bo niechce się otworzyć2.. Jesienny wiatr szaleje w parku.. Nad trawą fruwają kolorowe motyle.. Przedmiot: Język polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt